Skocz do zawartości

MiLeRs ukarany przez PJOTER2003


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: MiLeRs

Nick osoby nakładającej kare: PJOTER2003

Powód nałożenia kary: Handel poza serwerem

Krótki opis sytuacji: Powód wyżej. 

Dowody: brak

Coś od siebie: Minęło już ponad dwa lata od mojej blokady, dlatego postanowiłem napisać apelację. Nostalgia za wszystkimi chwilami spędzonymi na serwerze wzięła górę. Za dwa dni kończę 20 lat i od czasu otrzymania bana skończyłem szkołę, aktualnie studiuję i pracuję, a moje zachowanie od tamtych czasów znacząco się zmieniło. Wiem, że miałem swoich wrogów lub osoby, które po prostu za mną nie przepadały. Za wszystko, co wydarzyło się w przeszłości, szczerze przepraszam. Jeśli chodzi o samą blokadę, długo po banie myślałem o nim i zdaję sobie sprawę, że moje zachowanie wobec administracji nie było w porządku. Jedynym wytłumaczeniem była po prostu głupota, której do dziś żałuję. Gdybym tylko mógł cofnąć czas, na pewno bym to zmienił. Na koniec chciałbym dodać, że bardzo zależy mi na powrocie do tej społeczności, która dała mi wiele świetnych wspomnień. Jeśli administracja podejmie decyzję, nawet jeśli nie będzie dla mnie korzystna, zrozumiem ich wybór.

  • Like 2
  • Confused 1
  • Jestem za 2
  • 3 tygodnie później...
Napisano

Handel poza serwerem jest zabroniony. Zrobiłeś to na własną odpowiedzialność i dobrze wiedziałeś, jakie temu mogą towarzyszyć konsekwencje. Apelacje odrzucam.

  • Jestem przeciw 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...