Skocz do zawartości

Skarga na Ceglasty i MiichallPL


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 17.02.2025 17:20

Nick oskarżającego: Aimeno

Nick oskarżonego: @Ceglasty i @MiichallPL

Powód napisania skargi: RDM na Funkcjonariuszach. Podczas kontroli osoby totalnie nie związanej z napastnikami przyjechała ww. dwójka i rozstrzelała obu Funkcjonariuszy. Dodatkowo ta dwójka jeździła za nami godzinę oraz strzelała w nas na komendzie, w skrócie to nie był pierwszy raz dzisiaj.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://streamable.com/n8ifd3

  • Like 1
  • Haha 2
Napisano

Zgodnie z punktem regulaminu: 

§10.5 W przypadku dwóch lub więcej funkcjonariuszy na danym obszarze zachowuje się zasadę n funkcjonariuszy do n+1 graczy: np. 3 funkcjonariuszy vs maksymalnie 4 graczy. Zabezpieczeniem dla graczy przed dołączeniem obcej osoby do akcji może być założenie identycznych masek lub strojów. Nie będzie to wymagane przy skargach, jednak ułatwi to ocenę przynależności gracza do grupy.

Nawet gdyby zatrzymany wliczał się w limit akcji to i tak nie został on przekroczony w związku z czym:

Skargę odrzucam oraz przenoszę do archiwum.

  • Like 3
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...