Joko Napisano 16 Lutego 2025 Napisano 16 Lutego 2025 Nick: Joko Nick osoby nakładającej karę: Beezy Powód nałożenia kary: Rozdawanie/przyjmowanie majątku Krótki opis sytuacji: Grając na serwerze otrzymałem nagle bana Dowody: 1 https://www.youtube.com/watch?v=lHRiawZ8y54 2 https://www.youtube.com/watch?v=SKv_DpsJz7A Coś od siebie: Zakładam, że chodzi o arianta którego Bloh dał mi po tym jak naprawiłem mu fure na mechu (klip z całej sytuacji w linku 1). Jako że chciałem w tamtym momencie kupić jakiegoś taniego arianta na domek, skusiłem się przy takiej okazji, a biorąc pod uwagę jak ciężko czasami jest znaleźć na tym serwie jakieś auto jak się go szuka (jestem przekonany że wiele osób doskonale zna ten ból) to skorzystałem z okazji. Wyżej wymieniony gracz chciał mi wepchnąć jeszcze wiele innych aut, których nie przyjąłem. Jak wspomniałem - nie zależało mi na wzbogaceniu się a jedynie na posiadaniu arianta. Później tego samego dnia oddałem mu część wartości auta (link 2) w postaci 3k FLC (licząc 800$/100FLC wychodzi 24k). W komisie ariant 2.5 kosztuje 138k, a jeśli dobrze kojarze nie można sprzedawać aut poniżej wartości u mirka czyli 30% wartości auta, więc 138 000$ - 70% (96600) = 41400$ Więc moim płacąc 24k + 5k podatku, nie wzbogaciłem się jakoś znacząco zwłaszcza że z 10kk majątku to pewnie mam, czyli ponad stukrotność przyjętej kwoty. Wiem, że źle zrobiłem przyjmując tego arianta od Bloha i więcej nie będę już tak robił, ale myślałem że po tym jak dałem mu w zamian te FLC to nie będzie jakichkolwiek problemów związanych z przyjmowaniem majątku, szczególnie że zarobek tego pokroju można wyrwać nawet rolując szrot. Na końcu chciałbym tylko dodać, że miesiąc bana już odczekałem oraz liczę na wyrozumiałość i uwzględnienie okoliczności całej sytuacji. 11 3 2
Administrator Beezy Napisano 19 Lutego 2025 Administrator Napisano 19 Lutego 2025 Faktycznie, nie pokusiłeś się na przyjęcie o wiele większego majątku i ogólnie Twoja sytuacja mocno różni się od sytuacji Twojego kolegi zostanie również indywidualnie rozpatrzona. Po konsultacji, możemy dać Ci drugą szansę, jednak musisz spełnić nasze warunki: status OSZUST na dwa miesiące - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy blokada handlu na dwa miesiące prace społeczne***: 150k przez dwa miesiące na holowniku konfiskata pojazdu Ariant ID 76541 ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie. 1
Administrator Beezy Napisano 20 Lutego 2025 Administrator Napisano 20 Lutego 2025 Ban ściągnięty, prace społeczne nałożone. Możesz wrócić na serwer. 1
Rekomendowane odpowiedzi