Skocz do zawartości

Skarga na gracza Kapi01


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 01.02.2025/12:46

Nick oskarżającego: Konczyq

Nick oskarżonego: Kapi01

Powód napisania skargi: Celowy VDM

Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://imgur.com/a/JKOdQDQ


Informacja o skardze: 

  • Sad 1
Napisano

Pierwsza sprawa, szkoda że nie informujesz o skargach które piszesz. Druga sprawa, czemu nie pokazałeś 3s wcześniej urywku filmiku jak mi skasowałeś pół samochodu po czym zaparkowałeś i poszedłeś sobie. Zirytowało mnie to, wynikiem czego było delikatne szturchnięcie autem co widać na załączonym filmiku. Temat wówczas był dla mnie zamknięty, wysiadłem zrobiłem wyścig i chciałem pojechać stamtąd. W momencie gdy skończyłem wyścig pierwszy raz mnie potrąciłeś, zignorowałem to, chciałem wejść do swojego samochodu i odjechać stamtąd jednak ty nie dałeś za wygraną i w momencie wsiadania do samochodu znów mnie potraktowałeś samochodem co poskutkowało moją śmiercią. Następnie wracałem tam swoim kamperem po auto które tam zostało i nadal mnie taranowałeś za co straciłeś prawo jazdy😉 Jak już tak nagrywasz wszystko panie cameraman to pokaż nagrania z całego zajścia a nie robisz potajemne skargi żeby odegrać się za swój pusty łeb 🙂 Nie pozdrawiam, nie powiem czego życzę 👍 @Stasioweeświadkiem który przyjął mojego pierwszego reporta za zabójstwo i osobą która zabierała ci prawko za taranowanie mnie w kamperze

Napisano

Jeśli nawet staranowałem cię to dostałem za to karę to jest pierwsza sprawa drugą sprawą jest że zgłaszam ciebie za to co zrobiłeś i był to celowy VDM a nie lekkie szturchnięcie trzecia sprawa nie znalazłem twojego DC więc nie napisałem a od czasu napisania skargi na serwerze nie byłem mam nadzieje że tym razem administracja okaże się bezstronna i ukaże ciebie za celowy VDM który widać na filmiku powyżej Dziękuje oraz pozdrawiam.

  • Haha 1
Napisano

To ciekawe że cię nie było bo sam na G zgłosiłeś się do grupy chłopaków na śmieciarki i cię tam osobiście widziałem jak pracujesz 🙂 Kolejna rzecz to czy ty masz mojego dc czy nie to mnie to w żaden sposób nie interesuje bo jeżeli piszesz na mnie skargę to w twoim interesie jest mnie o niej poinformować 🙂🙂 kolejna rzecz, nie wiem czy wiesz co znaczy VDM, bo z języka angielskiego Vehicle Death Match, death-śmierć a jedyna śmierć która miała miejsce od potrącenia autem była moja 🙂 jeśli bym chciał cię zabić to bym to zrobił a sam załączyłeś filmik na którym widać szturchnięcie w nerwach za skasowanie mi auta. Skończ ryczeć i wypisywać śmieciowe skargi żeby podbić sobie ego po tym jak straciłeś prawko po moim reporcie, ponownie nie pozdrawiam i wciąż nie powiem czego życzę 👍

Napisano

Dobra po koleji : 1 Tak ogłosiłem się na smieciarki bo to był ten sam dzień (Prace skończyłem po 30 minutach musiałem jechać do pracy od tego czasu nie wbijałem na serwer) Nie wiem skąd wzieło się tutaj jakieś oznajmianie o skargach jest to moim zdaniem głupia rzecz jednak ja też nie mam czasu żeby cię szukać nie wiadomo gdzie masz tutaj konto wiedziałeś co zrobiłeś jeśli wszedłeś na forum dostałeś powiadomienie,next VDM w świecie Gta rp czy RPG stało się pojęciem ogólnym zauważ ze większość graczy jak zostaną tylko najechani przez pojazd mówią że to VDM nie wiem jaki jest cel w rozwijaniu znaczenia tego skrótu itp, Nawiązujesz powyżej do sytułacji " jeśli bym chciał cię zabić to bym to zrobił" Czy nie była to właśnie twoja intencja wjezdzając we mnie ? nie miałeś pojęcia ile mam hp i ile strace przez "szturchnięcie w nerwach" A z resztą swoją drogą preferował bym pójście do jakiegoś specialisty jeśli nie umyślne wjechanie innego gracza w twój samochód w Grze komputerowej GTA5 aż tak cie denerwuje z mojej strony to tyle prosił bym admina na nałożenie kary bo dowód jest czarno na białym Dziękuje.

Napisano

Jeśli uważasz że oznajmianie o skargach to głupia rzecz to zapraszam do kłótni z kimś ważniejszym, od zawsze tak było. I nie, nie przychodzi żadne powiadomienie tylko mój znajomy dał mi znać jak bardzo ośmieszyłeś się tutaj i zaprosił mnie do wspólnego obśmiania tego posta. Skrót rozwinąłem chyba w oczywistym celu? Jeśli twój nie do końca rozwinięty móżdżek ogarnia podstawowe definicje i tworzysz sobie własne to chyba pasuje coś tutaj powyjaśniać. Na kolejną rzecz odpowiedziałeś sobie sam. Jeśli bym chciał cię zabić to bym to zrobił a tego nie zrobiłem, ponieważ jak napisałem było to tylko potrącenie w zamian za wyrządzone szkody do których się nie poczuwałeś. Powiedziałem już w pierwszej odpowiedzi, pokaż pełne nagranie 10/15 minut. Od momentu twojego uderzenia we mnie przez potrącenie aż po twoje potrącenie mnie, kolejne potrącenie mnie doprowadzające do śmierci i na samym końcu ponownie taranowanie mnie. Krótka wiadomość a za razem zagadka dla administracji na łączenie kropek: skasował mi pojazd>szturchnąłem go autem nie robiąc mu przy tym jak widać na filmiku żadnej krzywdy>następnie „pokrzywdzony” wsiada do swojego auta sportowego rozjeżdża mnie>otrzepuję się i idę do swojej rebli aby odjechać stamtąd>”poszkodowany” nie daje za wygraną zabija mnie. Z tego miejsca ciąg przyczynowo skutkowy jest banalny już do wywnioskowania, ponieważ - śmierć na wyścigu 2=spawn szpital sandy. W momencie śmierci napisałem reporta za vdm którego przyjął @Stasiowee następnie udałem się do przechowalni, wyjąłem kampera za pomocą którego chciałem dostać się po reblę zostawioną przy flrace2. Niestety już przy samym sandy shores na autostradzie dopadł mnie „poszkodowany” i zaczął tarmosić szarpać i niszczyć mojego kampera za co stracił prawo jazdy. Obstawiam że moja śmierć, report i wszelkie informacje są banalnie dostępne w logach, ponadto zdarzenie z autostrady widział Stasio. Wydaje mi się że to już odpowiednio układa się w jednolitą całość kto w rzeczywistości skończył tę przepychankę ze statusem poszkodowanego 🙂 Już na sam koniec dodam, że naprawdę nie wierzę jak bardzo można być ograniczonym umysłem i jednocześnie zawistnym. Ty forsujesz mnie żeby tłumaczyć się przed jakimiś ludźmi z drobnego potrącenia które swoją drogą wygląda na filmiku jak słabe hamulce i mógłbym brnąć w to. Jednak nie, przyznaję się. To było celowe potrącenie, ale nie było to z darma racji. Naprawdę chapeau bas panie „pokrzywdzony” za ten cały harmider. Tym samym oznajmiam też że jest to ostatnia moja odpowiedź na to coś które śmiało pozwoliłeś sobie określić jako skargę i wciąż nie dowierzam że muszę w tej błazenadzie uczestniczyć. Nie pozdrawiam i kolejny już ostatni raz nie powiem czego ci życzę panie „pokrzywdzony” 👍 Pozdrawiam jedynie dobrych ludzi, pozdrawiam ludzi sztywnych z zasadami i takich co nie idą na układ z 🐶🐶 Pozdro

Napisano

Szczerze mówiąc nawet tego nie przeczytałem jeśli mamy tutaj dyskutować 10 minutowymi rozprawkami to zapraszam na kanał głosowy co do skargi liczę na jej rozpatrzenie ponieważ widnieje od 3 dni pozdrawiam.

 

  • Junior Administrator
Napisano

Hej.

Zacznę od tego, że 29 stycznia regulamin działu "skargi na graczy" został zaktualizowany. Teraz nie jest wymagane, aby poinformować o skardze na forum.

 

Jedynym dowodem załączonym do skargi jest nagranie przesłane przez oskarżającego. Przeanalizowałem całą Waszą dyskusję i nie mogę potwierdzić, że w taki sposób wyglądała sytuacja wcześniej przez brak dowodu (video). Przyjąłem reporta, gdy znajdowałeś się już na Sandy i nadałem karę za to, co wtedy się działo - taran ze strony oskarżającego. Jeśli oskarżony posiada nagranie, które może potwierdzić jego wersję zdarzeń - proszę o złożenie nowej skargi na forum. Skargę uznaję za rozpatrzoną, oskarżony @Kapi01 zostanie ukarany za VDM zgodnie z taryfikatorem.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Thanks 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...