DDdudekPL Napisano 30 Stycznia 2025 Napisano 30 Stycznia 2025 Data i godzina zdarzenia: 30.01.2025 godz koło 11:20 Nick oskarżającego: DDdudekPL Nick oskarżonego: Vanddeloon Powód napisania skargi: Toksyczność Dowody w postaci logów lub screenshotów: Od siebie dodam, że myślałem ze my koledzy z Vanddeloonem, no ale koledzy raczej nie wysyłają na siebie raportów. Te ostatnie słowa były kierowane do mnie bo faktycznie uderzałem go za co dostałem kare. (Jeśli screeny są niewystarczające to proszę nie zamykajcie, dorzuce cały ekran czy coś) 1 1
Vanddeloon Napisano 30 Stycznia 2025 Napisano 30 Stycznia 2025 (edytowane) Szkoda ze nie mam nagrania co pierw powiedziales do cytując ,,Bola ze go lubisz a mi bys łeb odjebał'' coś w ten deseń Edytowane 30 Stycznia 2025 przez Vanddeloon Zapomniałem dać znaki cytatu
Vanddeloon Napisano 30 Stycznia 2025 Napisano 30 Stycznia 2025 Ale spoko moge przyjąć kare za toksyczność nie ma sprawy Pozdrawiam
Junior Administrator WolnoLukasz Napisano 30 Stycznia 2025 Junior Administrator Napisano 30 Stycznia 2025 Gracz @Vanddeloon zostanie ukarany za Toksyczność. Skargę zamykam 1
Rekomendowane odpowiedzi