Skocz do zawartości

Skarga na Vanddeloon


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 30.01.2025 godz koło 11:20

Nick oskarżającego: DDdudekPL

Nick oskarżonego: Vanddeloon

Powód napisania skargi: Toksyczność 

Dowody w postaci logów lub screenshotów:
 
image.png.5b1d2f7c051312e9c16174ef3dab9864.pngimage.png.4bd657b45cf0153b0278995e0c83db47.png
Od siebie dodam, że myślałem ze my koledzy z Vanddeloonem, no ale koledzy raczej nie wysyłają na siebie raportów. Te ostatnie słowa były kierowane do mnie bo faktycznie uderzałem go za co dostałem kare. 
(Jeśli screeny są niewystarczające to proszę nie zamykajcie, dorzuce cały ekran czy coś)

 

  • Haha 1
  • Sad 1
Napisano (edytowane)

Szkoda ze nie mam nagrania co pierw powiedziales do  cytując ,,Bola ze go lubisz a mi bys łeb odjebał'' :) coś w ten deseń 

Edytowane przez Vanddeloon
Zapomniałem dać znaki cytatu
Napisano

Ale spoko moge przyjąć kare za toksyczność nie ma sprawy Pozdrawiam 

  • Junior Administrator
Napisano

Gracz @Vanddeloon zostanie ukarany za Toksyczność.

Skargę zamykam

  • Thanks 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...