HuanPablito Napisano 29 Stycznia 2025 Napisano 29 Stycznia 2025 Nick: HuanPablito Nick osoby nakładającej kare: Niestety nie mam pojęcia Powód nałożenia kary: Prawdopodobnie moje "odpalenie się" Krótki opis sytuacji: Jak wyżej, po otrzymaniu bana niestety uległem swojej złości i poddałem się emocjom. Dowody: - Coś od siebie: Ze względu na powrót na serwerze, chciałbym również mieć możliwość udzielania się na serwerowym discordzie. 1
Administrator NyKo Napisano 1 Lutego 2025 Administrator Napisano 1 Lutego 2025 Postanowiliśmy, że kara na discordzie pozostaje.
Rekomendowane odpowiedzi