Skocz do zawartości

Skarga na Krycha672 Paweloxon


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 23:55-00:10

Nick oskarżającego: Nexiak

Nick oskarżonego: @Krycha672@Paweloxon

Powód napisania skargi: pitowanie taranowanie (brak wyrażenia chęci zapłaty oczywiście) odpuszczam obraze zaczeło sie od klipa nr 1 pózniej na mechaniku doszło wyzywanie od biedaków nie mógł sie pogodzić że mamy szybszego pickupa od jego lamborghini zaczeli pitowac mnie z kolegą po drodze wyzywajac czego nawet nie warto pokazywac. Dodam, że w wyniku ich pitowania mój kolega dostał prawko za taran ;D

Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://streamable.com/hh0cls  https://streamable.com/lvuf3i https://streamable.com/l2f1nk

Informacja o skardze: zostali oznaczeni 
image.png.bc6239ae211e36b9a14f9c6b0ce5497c.png

Edytowane przez Nexiak
  • Haha 2
Napisano (edytowane)

Po pierwsze na tym twoim pierwszym klipie nie wjechałem w ciebie bo to widać że lag był

Na drugim klipie widać jak cie spycham to prawda niestety ale używałem telefonu podczas i sie zagapiłem po chwili chciałem ciebie przeprosić co pokaże w klipie

Na trzecim klipie lekko cie uderzyłem bo wcześniej chciałem pojechać na mechanika ale mnie blokowałeś później widać że chciałeś mnie walnąć i według ciebie za co miałbym dostać prawko XD.

Pozdrawiam. 

Edytowane przez Krycha672
Napisano
5 godzin temu, Krycha672 napisał:

Po pierwsze na tym twoim pierwszym klipie nie wjechałem w ciebie bo to widać że lag był

Na drugim klipie widać jak cie spycham to prawda niestety u mnie na ekranie cie lagowało bo wtedy na serwerze był "De-sync" i trochę lagowalo serwer

Na trzecim klipie lekko cie uderzyłem bo wcześniej chciałem pojechać na mechanika ale mnie blokowałeś później widać że chciałeś mnie walnąć i według ciebie za co miałbym dostać prawko XD.

Pozdrawiam. 

polecam kupic lepszy internet jeżeli uważasz że klip 2 to wina laga to jak to mówiłes "bidaku" kup se lepszy internet taran to taran. 3 klip najpierw taran klasycznie pozniej stajesz na srodku drogi na recznym po czym twoj koleżka wjeżdza w nas :D to mnie nie obchodzi czy masz laga czy to desync pit to pit pokaz jak wygladało z twojej perspektywy jak tak

Napisano (edytowane)
8 minut temu, Nexiak napisał:

polecam kupic lepszy internet jeżeli uważasz że klip 2 to wina laga to jak to mówiłes "bidaku" kup se lepszy internet taran to taran. 3 klip najpierw taran klasycznie pozniej stajesz na srodku drogi na recznym po czym twoj koleżka wjeżdza w nas :D to mnie nie obchodzi czy masz laga czy to desync pit to pit pokaz jak wygladało z twojej perspektywy jak tak

Wtedy na serwerze były lagi i nawet to sam właściciel na g pisał
Widać, że to ty we mnie wjechałeś i chciałem tego uniknąć to zaciągnełem ręczny XD

Edytowane przez Krycha672
  • Haha 1
Napisano

Na tym klipie widać, że chciałem Cie przeprosić i dać kase ponieważ nawet sie do ciebie cofnełem ale zwyzywałeś mnie na dodatek jeszcze wjechałeś więc dlatego tak sie to potoczyło
https://imgur.com/a/20bvwIS

Napisano
42 minuty temu, Krycha672 napisał:

Na tym klipie widać, że chciałem Cie przeprosić i dać kase ponieważ nawet sie do ciebie cofnełem ale zwyzywałeś mnie na dodatek jeszcze wjechałeś więc dlatego tak sie to potoczyło
https://imgur.com/a/20bvwIS

czyli oklamujemy jednak administracje ze mielismy laga tak? a przepraszam juz wiadomosc zedytowana pod siebie dziwne że usunales wzmianke o lagu na 2 klipie  :D 

Napisano
2 godziny temu, Nexiak napisał:

zatrzymales sie na drodze blokujesz pas

skoro sie zatrzymałem to jeśli posiadasz umiejętności łatwo mnie ominąć 

Napisano
2 godziny temu, Nexiak napisał:

zatrzymales sie na drodze blokujesz pas

poza tym jechałeś pod prąd

Napisano
2 godziny temu, Nexiak napisał:

czyli oklamujemy jednak administracje ze mielismy laga tak? a przepraszam juz wiadomosc zedytowana pod siebie dziwne że usunales wzmianke o lagu na 2 klipie  :D 

Nie ponumerowałeś filmików więc sie pomyliłem

Napisano

Analizując twoje klipy:

Klip 1. Widać, że @Krycha672 miał laga, @Paweloxon jechał swoim pasem a ty wyjechałeś mu pod prąd.

klip 2/3. Na drugim oraz trzecim klipie @Krycha672 faktycznie Ciebie taranował, aczkolwiek analizując klip 3, ty też na nim święty nie jesteś i widać ze nawzajem się taranujecie także będę brała pod uwagę te dwa ostatnie klipy (2,3)

@Krycha672 Zostanie ukarany za taranowanie kat B

@Paweloxon Zostanie ukarany za taranowanie kat B

oraz ty @Nexiak Zostaniesz ukarany za taranowanie kat B (kieruje się tutaj klipem nr 3 a dokładniej 10 sekunda) miałeś czas na reakcje i ominiecie.


Skarge zamykam.


 

  • Thanks 1
  • Queen zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...