Nexiak Napisano 26 Stycznia 2025 Napisano 26 Stycznia 2025 (edytowane) Data i godzina zdarzenia: 23:55-00:10 Nick oskarżającego: Nexiak Nick oskarżonego: @Krycha672@Paweloxon Powód napisania skargi: pitowanie taranowanie (brak wyrażenia chęci zapłaty oczywiście) odpuszczam obraze zaczeło sie od klipa nr 1 pózniej na mechaniku doszło wyzywanie od biedaków nie mógł sie pogodzić że mamy szybszego pickupa od jego lamborghini zaczeli pitowac mnie z kolegą po drodze wyzywajac czego nawet nie warto pokazywac. Dodam, że w wyniku ich pitowania mój kolega dostał prawko za taran ;D Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://streamable.com/hh0cls https://streamable.com/lvuf3i https://streamable.com/l2f1nk Informacja o skardze: zostali oznaczeni Edytowane 26 Stycznia 2025 przez Nexiak 2
Krycha672 Napisano 27 Stycznia 2025 Napisano 27 Stycznia 2025 (edytowane) Po pierwsze na tym twoim pierwszym klipie nie wjechałem w ciebie bo to widać że lag był Na drugim klipie widać jak cie spycham to prawda niestety ale używałem telefonu podczas i sie zagapiłem po chwili chciałem ciebie przeprosić co pokaże w klipie Na trzecim klipie lekko cie uderzyłem bo wcześniej chciałem pojechać na mechanika ale mnie blokowałeś później widać że chciałeś mnie walnąć i według ciebie za co miałbym dostać prawko XD. Pozdrawiam. Edytowane 27 Stycznia 2025 przez Krycha672
Nexiak Napisano 27 Stycznia 2025 Autor Napisano 27 Stycznia 2025 5 godzin temu, Krycha672 napisał: Po pierwsze na tym twoim pierwszym klipie nie wjechałem w ciebie bo to widać że lag był Na drugim klipie widać jak cie spycham to prawda niestety u mnie na ekranie cie lagowało bo wtedy na serwerze był "De-sync" i trochę lagowalo serwer Na trzecim klipie lekko cie uderzyłem bo wcześniej chciałem pojechać na mechanika ale mnie blokowałeś później widać że chciałeś mnie walnąć i według ciebie za co miałbym dostać prawko XD. Pozdrawiam. polecam kupic lepszy internet jeżeli uważasz że klip 2 to wina laga to jak to mówiłes "bidaku" kup se lepszy internet taran to taran. 3 klip najpierw taran klasycznie pozniej stajesz na srodku drogi na recznym po czym twoj koleżka wjeżdza w nas to mnie nie obchodzi czy masz laga czy to desync pit to pit pokaz jak wygladało z twojej perspektywy jak tak
Krycha672 Napisano 27 Stycznia 2025 Napisano 27 Stycznia 2025 (edytowane) 8 minut temu, Nexiak napisał: polecam kupic lepszy internet jeżeli uważasz że klip 2 to wina laga to jak to mówiłes "bidaku" kup se lepszy internet taran to taran. 3 klip najpierw taran klasycznie pozniej stajesz na srodku drogi na recznym po czym twoj koleżka wjeżdza w nas to mnie nie obchodzi czy masz laga czy to desync pit to pit pokaz jak wygladało z twojej perspektywy jak tak Wtedy na serwerze były lagi i nawet to sam właściciel na g pisał Widać, że to ty we mnie wjechałeś i chciałem tego uniknąć to zaciągnełem ręczny XD Edytowane 27 Stycznia 2025 przez Krycha672 1
Krycha672 Napisano 27 Stycznia 2025 Napisano 27 Stycznia 2025 Na tym klipie widać, że chciałem Cie przeprosić i dać kase ponieważ nawet sie do ciebie cofnełem ale zwyzywałeś mnie na dodatek jeszcze wjechałeś więc dlatego tak sie to potoczyłohttps://imgur.com/a/20bvwIS
Nexiak Napisano 27 Stycznia 2025 Autor Napisano 27 Stycznia 2025 42 minuty temu, Krycha672 napisał: Na tym klipie widać, że chciałem Cie przeprosić i dać kase ponieważ nawet sie do ciebie cofnełem ale zwyzywałeś mnie na dodatek jeszcze wjechałeś więc dlatego tak sie to potoczyłohttps://imgur.com/a/20bvwIS czyli oklamujemy jednak administracje ze mielismy laga tak? a przepraszam juz wiadomosc zedytowana pod siebie dziwne że usunales wzmianke o lagu na 2 klipie
Nexiak Napisano 27 Stycznia 2025 Autor Napisano 27 Stycznia 2025 zatrzymales sie na drodze blokujesz pas
Krycha672 Napisano 27 Stycznia 2025 Napisano 27 Stycznia 2025 2 godziny temu, Nexiak napisał: zatrzymales sie na drodze blokujesz pas skoro sie zatrzymałem to jeśli posiadasz umiejętności łatwo mnie ominąć
Krycha672 Napisano 27 Stycznia 2025 Napisano 27 Stycznia 2025 2 godziny temu, Nexiak napisał: zatrzymales sie na drodze blokujesz pas poza tym jechałeś pod prąd
Krycha672 Napisano 27 Stycznia 2025 Napisano 27 Stycznia 2025 2 godziny temu, Nexiak napisał: czyli oklamujemy jednak administracje ze mielismy laga tak? a przepraszam juz wiadomosc zedytowana pod siebie dziwne że usunales wzmianke o lagu na 2 klipie Nie ponumerowałeś filmików więc sie pomyliłem
Queen Napisano 29 Stycznia 2025 Napisano 29 Stycznia 2025 Analizując twoje klipy: Klip 1. Widać, że @Krycha672 miał laga, @Paweloxon jechał swoim pasem a ty wyjechałeś mu pod prąd. klip 2/3. Na drugim oraz trzecim klipie @Krycha672 faktycznie Ciebie taranował, aczkolwiek analizując klip 3, ty też na nim święty nie jesteś i widać ze nawzajem się taranujecie także będę brała pod uwagę te dwa ostatnie klipy (2,3) @Krycha672 Zostanie ukarany za taranowanie kat B @Paweloxon Zostanie ukarany za taranowanie kat B oraz ty @Nexiak Zostaniesz ukarany za taranowanie kat B (kieruje się tutaj klipem nr 3 a dokładniej 10 sekunda) miałeś czas na reakcje i ominiecie. Skarge zamykam. 1
Rekomendowane odpowiedzi