Vanddeloon Napisano 25 Stycznia 2025 Napisano 25 Stycznia 2025 TWÓJ_NICK:Vanddeloon Wzór: Nick: Vanddeloon Nick osoby nakładającej kare:Proklin Powód nałożenia kary: Spałem Krótki opis sytuacji:Witam obudzilem bo spałem i nie wiem co sie stało zostalem zbanowany za czynnosc która czynie co wieczór czyli sen inaczej spałem wiec nie wiem o co chodzi jesli ktolowiek poczuł sie urazony przez moj sen to przepraszan bo spałem. Dowody: Spałem Coś od siebie: Przepraszam wiecej nie bede wiecej spał 4
Vanddeloon Napisano 25 Stycznia 2025 Autor Napisano 25 Stycznia 2025 Przepraszam moj nick to Grantsik bo piłem wtedy Grantsa
Junior Administrator WolnoLukasz Napisano 28 Stycznia 2025 Junior Administrator Napisano 28 Stycznia 2025 Patrząc na podejście do kary i sposób napisania apelacji, na razie ban nie zostanie zdjęty Zamykam
Rekomendowane odpowiedzi