Skocz do zawartości

Ardentowa ukarany przez nie wiem (discord)


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Ardentowa (dc: ardencik)

Nick osoby nakładającej kare: niestety nie pamiętam

Powód nałożenia kary: niestety nie pamiętam

Krótki opis sytuacji: dostałem bana na serwerowym discordzie, za złamanie regulaminu.

Dowody: -

Coś od siebie: Przykro mi, że wyszło jak wyszło.Chciałbym móc wskazać osobe banującą, oraz chciałbym przypomnieć sobie okoliczności w jakich się to stało. Chciałbym trochę pograć na serwerze. Mam teraz o wiele czystszą głowę oraz obiecuję zachowywać się racjonalnie wobec danych sytuacji. Nie ukrywam, że serwerowy discord jest częścią budującą społeczność serwera. Jednocześnie żałując swoich uprzednich grzechów pragnę móc wystawić jedno ze swoich autek na kanale kupię-sprzedam :). Obiecuję poprawę.


Z poważaniem,

Ardent

  • Like 3
  • Junior Administrator
Napisano

Ban zdjęty

  • Like 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...