Ardentowa Napisano 22 Stycznia 2025 Napisano 22 Stycznia 2025 Nick: Ardentowa (dc: ardencik) Nick osoby nakładającej kare: niestety nie pamiętam Powód nałożenia kary: niestety nie pamiętam Krótki opis sytuacji: dostałem bana na serwerowym discordzie, za złamanie regulaminu. Dowody: - Coś od siebie: Przykro mi, że wyszło jak wyszło.Chciałbym móc wskazać osobe banującą, oraz chciałbym przypomnieć sobie okoliczności w jakich się to stało. Chciałbym trochę pograć na serwerze. Mam teraz o wiele czystszą głowę oraz obiecuję zachowywać się racjonalnie wobec danych sytuacji. Nie ukrywam, że serwerowy discord jest częścią budującą społeczność serwera. Jednocześnie żałując swoich uprzednich grzechów pragnę móc wystawić jedno ze swoich autek na kanale kupię-sprzedam . Obiecuję poprawę. Z poważaniem, Ardent 3
Junior Administrator WolnoLukasz Napisano 24 Stycznia 2025 Junior Administrator Napisano 24 Stycznia 2025 Ban zdjęty 1
Rekomendowane odpowiedzi