Skocz do zawartości

Brek ukarany przez Norcio_PL


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Brek

Nick osoby nakładającej kare: Norcio_PL

Powód nałożenia kary: Multikonta

Krótki opis sytuacji: Kilka lat temu grałem na multikontach omijając bana

Dowody: Dnia 6.11.2022 o godzinie 20:30 otrzymałem bana.

image.png.29ddfa3d0fb4ceac85eec32871cd5367.png

Coś od siebie:

Szanowna administracjo

Parę lat temu za młodu po otrzymaniu bana na głównym koncie "SIBA" prowadziłem rozgrywkę na multikontach. Z biegiem czasu uświadomiłem sobie, że było to całkowicie uzasadnione łamaniem regulaminu serwera i moimi wybrykami na serwerze czego szczerze żałuję. Zwracam się z prośbą o drugą szansę, ponieważ zależy mi na możliwości powrotu do miłego spędzania czasu ze znajomymi. Jestem w pełni świadomy zasad panujących na serwerze i akceptuje wszelkie opcje wypełnienia nałożonych obowiązków w ramach kary jeżeli są konieczne.

Jeśli to możliwe, proszę o ponowne rozpatrzenie mojej apelacji. Oczywiście w pełni uszanuję Waszą decyzję, niezależnie od jej wyniku.

Z wyrazami szacunku

Sebastian / Brek

Edytowane przez Brek
  • Like 3
  • Jestem za 3
  • Jestem przeciw 3
Napisano

Decyzja w sprawie Twojego bana pozostaje niezmienna, nie zostaniesz odbanowany. Zamykam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...