mondy187 Napisano 6 Stycznia 2025 Napisano 6 Stycznia 2025 (edytowane) Nick: mondy187 Nick osoby nakładającej kare: @Dexteryep Powód nałożenia kary: Całkowity brak kultury Krótki opis sytuacji: Napisałem niestosowną wiadomość na /g. A więc tak, dałem się głupio namówić, koledzy przekonywali mnie do napisania czegoś takiego, nie sądziłem, że za takie coś są kary - Miało to być bardziej coś śmiesznego, jeżeli kogoś uraziłem przepraszam. Dowody: - Coś od siebie: Jestem nowy na tym serwerze, nie miałem nigdy żadnej kary, chciałbym kontynuować rozgrywkę ponieważ bardzo mi się ten serwer podoba. Edytowane 6 Stycznia 2025 przez mondy187 3 1
Dexteryep Napisano 7 Stycznia 2025 Napisano 7 Stycznia 2025 Po konsultacji z jednym z administratorów z uwagi na twój początek gry na serwerze postanawiam skrócić nadaną na Ciebie karę do 3 dni od momentu jej otrzymania. 1
Rekomendowane odpowiedzi