CrystalElemental Napisano 3 Stycznia 2025 Napisano 3 Stycznia 2025 Nick: CrystalElemental Nick osoby nakładającej kare: Beezy Powód nałożenia kary: Na życzenie Krótki opis sytuacji: Chciałem sobie lekko odpocząć od serwera a że to się przedłużało to zdecydowałem się na bana. Dowody: Coś od siebie: Chciałbym wrócić na serwer grając razem ze znajomymi. Nie chciałbym mieć rangi 'Oszust' oraz kary 'Oszusta' ze względu na to, że nic nie zrobiłem co mogłoby złamać panujący regulamin. 1
Norcio_PL Napisano 4 Stycznia 2025 Napisano 4 Stycznia 2025 Ban został zdjęty, zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi