Adam3k27 Napisano 24 Grudnia 2024 Napisano 24 Grudnia 2024 Data i godzina zdarzenia: 24.12.2024 12:06 Nick oskarżającego: @Adam3k27 Nick oskarżonego: @Vose Powód napisania skargi: Stał afk na stanowisku trąbiłem i gadałem do niego on nic z tego nie robił po czym go rozjechałem żeby nie odbierał sobie wypłaty. Na mirro przecho zaczął mnie wyzywać! Chce żeby został jakoś ukarany za ten czyn! Dowody w postaci logów lub screenshotów: 1 1 1
Vose Napisano 24 Grudnia 2024 Napisano 24 Grudnia 2024 Witam, pisalem to do gracza obok z mojej organizacji. Pozdrawiam @Sooga
Adam3k27 Napisano 24 Grudnia 2024 Autor Napisano 24 Grudnia 2024 (edytowane) Ale na zdjęciu widać jak mi odpisujesz a jak pisałeś do @Soogato mogłeś napisać na czacie org pod /o A masz jakieś dowód że stał tam @Sooga bo samo to ze napisałeś tak i @Sooga tak napisze to nie jest dowód. Edytowane 24 Grudnia 2024 przez Adam3k27
Vose Napisano 24 Grudnia 2024 Napisano 24 Grudnia 2024 (edytowane) Nie mam żadnego dowodu, po stronie skarżącego obowiązkiem jest udowodnić winę osoby oskarżonej. Edytowane 24 Grudnia 2024 przez Vose
MissAnia Napisano 24 Grudnia 2024 Napisano 24 Grudnia 2024 @Adam3k27 Gracz ma obowiązek dołączania screenshotów ukazujących pełny ekran gry. Administracja nie będzie brała pod uwagę częściowych wycinków z czatu itp.
Adam3k27 Napisano 24 Grudnia 2024 Autor Napisano 24 Grudnia 2024 (edytowane) Co to jest za obowiązek a ja nie musze pokazywać ile mam kasy zarobionej! Edytowane 24 Grudnia 2024 przez Adam3k27 2
Queen Napisano 24 Grudnia 2024 Napisano 24 Grudnia 2024 (edytowane) 29 minut temu, Adam3k27 napisał: Co to jest za obowiązek a ja nie musze pokazywać ile mam kasy zarobionej! jest to punkt z regulaminu skarga na graczy mozesz sobie usunac w paint ile masz kasy nikt ci nie kaze tego pokazywac ... pytanie jest proste masz zrzut pelnego ekranu czy nie ? Edytowane 24 Grudnia 2024 przez Queen
MissAnia Napisano 24 Grudnia 2024 Napisano 24 Grudnia 2024 (edytowane) 22 minuty temu, Adam3k27 napisał: Nie posiadam całego ekranu! Skarga nie spełnia Regulaminu skarg na graczy. Odrzucam i zamykam. Edytowane 24 Grudnia 2024 przez MissAnia literówka 1
Rekomendowane odpowiedzi