Skocz do zawartości

Skarga na gracza Vose


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 24.12.2024 12:06

Nick oskarżającego: @Adam3k27

Nick oskarżonego: @Vose

Powód napisania skargi: Stał afk na stanowisku trąbiłem i gadałem do niego on nic z tego nie  robił po czym go rozjechałem żeby nie odbierał sobie wypłaty. Na mirro przecho zaczął mnie wyzywać!  Chce żeby został jakoś ukarany za ten czyn!

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

obraz_2024-12-24_120838368.png

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Napisano (edytowane)

Ale na zdjęciu widać jak mi odpisujesz a jak pisałeś do @Soogato mogłeś napisać na czacie org pod /o

A masz jakieś dowód że stał tam @Sooga bo samo to ze napisałeś tak i @Sooga tak napisze to nie jest dowód.

Edytowane przez Adam3k27
Napisano (edytowane)

Nie mam żadnego dowodu, po stronie skarżącego obowiązkiem jest udowodnić winę osoby oskarżonej. 

Edytowane przez Vose
Napisano

@Adam3k27

  • Gracz ma obowiązek dołączania screenshotów ukazujących pełny ekran gry. Administracja nie będzie brała pod uwagę częściowych wycinków z czatu itp.
Napisano (edytowane)

Co to jest za obowiązek a ja nie musze pokazywać ile mam kasy zarobionej!

 

 

Edytowane przez Adam3k27
  • Haha 2
Napisano (edytowane)
29 minut temu, Adam3k27 napisał:

Co to jest za obowiązek a ja nie musze pokazywać ile mam kasy zarobionej!

 

 

jest to punkt z regulaminu skarga na graczy mozesz sobie usunac w  paint ile masz kasy nikt ci nie kaze tego pokazywac ... pytanie jest proste masz zrzut pelnego ekranu czy nie ?

Edytowane przez Queen
Napisano

Nie posiadam całego ekranu!

 

  • Haha 2
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, Adam3k27 napisał:

Nie posiadam całego ekranu!

 

Skarga nie spełnia Regulaminu skarg na graczy. 
 

Odrzucam i zamykam. 

Edytowane przez MissAnia
literówka
  • Like 1
  • MissAnia zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...