Skocz do zawartości

THEKing ukarany przez MissAnia


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: THEKing

Nick osoby nakładającej kare: @MissAnia

Powód nałożenia kary: Wróć jak się uspokoisz

Krótki opis sytuacji: Zostałem zbanowany za to że dosłownie nic nie zrobiłem.

Dowody: 76b50cf6-a9e1-4117-b4bc-08349770700f.png?ex=67646377&is=676311f7&hm=1b5b140881df3be5a46fe6eed52b74e1a43fa8a4071cc1bafddc2b21c7b21aea&=image-8.png?ex=676462d0&is=67631150&hm=92c08ab7e0b7b891373593f1ea8017358624554272720a507407abaf20e30d9a&=20241218185432_1.jpg?ex=67646a2c&is=676318ac&hm=7a672a724b4e0364cfe6c6b359d082c998a7d42aa114092feac0940cecfc40ec&=

Coś od siebie: Stałem sobie przy mechaniku, usłyszałem że jakiś chłop jedyne co robi to trąbi, to podjechałem grzecznie spytałem dlaczego trąbi, odpowiedział że to mechanika gry, spytałem czy w takim razie wyłączy mechanikę ręcznego bo stał na środku i blokował stanowisko mechanika, nie otrzymałem odpowiedzi. Po zasugerowaniu przez kolegę nieprzyjemnego faktu którego mógłbym na nim wykonać wykorzystując mechanikę serwerową, kolega trąbiący grzecznie zdjął i odjechał. Ja zażenowany całą tą sytuacją odjechałem na bok i stanąłem. W międzyczasie gdy stałem - zostałem zbanowany z powodem "Wróć jak się uspokoisz". Cały czas byłem spokojny, nie rozumiem powodu tej banicji. Dosłownie nic nie zrobiłem i zostałem zbanowany.

Edytowane przez THEKing
dorzucam ss jak chlop stal i blokowal mi przejazd na mechanika
  • Like 4
  • Confused 1
Napisano

Dzisiaj zostały wysłane na Ciebie 2 raporty, w tym tygodniu sumarycznie 4 za utrudnianie gry lub taranowanie. Kilku graczy pisało do mnie prywatnie, że utrudniasz im grę (nie zostałeś za to ukarany - nie karam za skargi z priva, po prostu podtrzymuję, że nie była to jednorazowa akcja). Pojawił się raport na Ciebie, specowałam Cię jak zacząłeś taranować gracza obok oraz pouczać go jak ma grać i z jakich mechanik gry korzystać. Kolega w Twoim aucie zasugerował, abyś "stanął na nim i sam zaciągnij ręczny" co zrobiłeś bez zawahania. 

Dziękuję za wrzucenie screena, którego Ci podesłałam. Wrzucam fragment naszej rozmowy.

image.thumb.png.fec8880b8d6c984535b58f4e41eff604.png

Blokowanie mechanika również podchodzi pod utrudnianie gry. Jesteś świadomy jak grasz z innymi graczami i robisz to świadomie. Nie chciałam Ci psuć rozgrywki na święta, stąd kara na 24h na przemyślenie kilku kwestii.

Dodałam dowody, rozpatrzenie zostawiam Administratorom, zgodnie z regulaminem wewnętrznym Administracji.

  • Haha 1
Napisano

Na moim trzecim ss'ie widać jak stoję i czekam żeby wjechać na drugie stanowisko mechanika. Chłop w szarym cometcie stał na ręcznym i blokował mi przejazd. Kto tutaj blokuje stanowisko? O jakim pouczaniu mówisz? Chłop napisał mi, że trąbi, dosłownie trzyma E przez cały czas, bo to mechanika gry, a Ty do mnie coś mówisz, że to ja pouczam o mechanice gry? Kolega zasugerował mi żebym na nim stanął, ale nie wiem czy z oczami już coś nie tak, ale nawet na niego nie wjechałem, więc to kolejne bezpodstawne oskarżenie i rzucanie słów na wiatr.

  • Administrator
Napisano

Na nagraniu można zauważyć, że jednak doszło do taranowania, więc postanowiłem zamienić aktualną karę na taranowanie. 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...