THEKing Napisano 18 Grudnia 2024 Napisano 18 Grudnia 2024 (edytowane) Nick: THEKing Nick osoby nakładającej kare: @MissAnia Powód nałożenia kary: Wróć jak się uspokoisz Krótki opis sytuacji: Zostałem zbanowany za to że dosłownie nic nie zrobiłem. Dowody: Coś od siebie: Stałem sobie przy mechaniku, usłyszałem że jakiś chłop jedyne co robi to trąbi, to podjechałem grzecznie spytałem dlaczego trąbi, odpowiedział że to mechanika gry, spytałem czy w takim razie wyłączy mechanikę ręcznego bo stał na środku i blokował stanowisko mechanika, nie otrzymałem odpowiedzi. Po zasugerowaniu przez kolegę nieprzyjemnego faktu którego mógłbym na nim wykonać wykorzystując mechanikę serwerową, kolega trąbiący grzecznie zdjął i odjechał. Ja zażenowany całą tą sytuacją odjechałem na bok i stanąłem. W międzyczasie gdy stałem - zostałem zbanowany z powodem "Wróć jak się uspokoisz". Cały czas byłem spokojny, nie rozumiem powodu tej banicji. Dosłownie nic nie zrobiłem i zostałem zbanowany. Edytowane 18 Grudnia 2024 przez THEKing dorzucam ss jak chlop stal i blokowal mi przejazd na mechanika 4 1
MissAnia Napisano 18 Grudnia 2024 Napisano 18 Grudnia 2024 Dzisiaj zostały wysłane na Ciebie 2 raporty, w tym tygodniu sumarycznie 4 za utrudnianie gry lub taranowanie. Kilku graczy pisało do mnie prywatnie, że utrudniasz im grę (nie zostałeś za to ukarany - nie karam za skargi z priva, po prostu podtrzymuję, że nie była to jednorazowa akcja). Pojawił się raport na Ciebie, specowałam Cię jak zacząłeś taranować gracza obok oraz pouczać go jak ma grać i z jakich mechanik gry korzystać. Kolega w Twoim aucie zasugerował, abyś "stanął na nim i sam zaciągnij ręczny" co zrobiłeś bez zawahania. Dziękuję za wrzucenie screena, którego Ci podesłałam. Wrzucam fragment naszej rozmowy. Blokowanie mechanika również podchodzi pod utrudnianie gry. Jesteś świadomy jak grasz z innymi graczami i robisz to świadomie. Nie chciałam Ci psuć rozgrywki na święta, stąd kara na 24h na przemyślenie kilku kwestii. Dodałam dowody, rozpatrzenie zostawiam Administratorom, zgodnie z regulaminem wewnętrznym Administracji. 1
THEKing Napisano 18 Grudnia 2024 Autor Napisano 18 Grudnia 2024 Na moim trzecim ss'ie widać jak stoję i czekam żeby wjechać na drugie stanowisko mechanika. Chłop w szarym cometcie stał na ręcznym i blokował mi przejazd. Kto tutaj blokuje stanowisko? O jakim pouczaniu mówisz? Chłop napisał mi, że trąbi, dosłownie trzyma E przez cały czas, bo to mechanika gry, a Ty do mnie coś mówisz, że to ja pouczam o mechanice gry? Kolega zasugerował mi żebym na nim stanął, ale nie wiem czy z oczami już coś nie tak, ale nawet na niego nie wjechałem, więc to kolejne bezpodstawne oskarżenie i rzucanie słów na wiatr.
MissAnia Napisano 18 Grudnia 2024 Napisano 18 Grudnia 2024 Wrzucam nagrania https://streamable.com/kpok1m https://streamable.com/8kb3ez
Administrator NyKo Napisano 18 Grudnia 2024 Administrator Napisano 18 Grudnia 2024 Na nagraniu można zauważyć, że jednak doszło do taranowania, więc postanowiłem zamienić aktualną karę na taranowanie. 5 1
Rekomendowane odpowiedzi