Krycha672 Napisano 27 Listopada 2024 Napisano 27 Listopada 2024 Data i godzina zdarzenia: 27.11.2024 23.46 Nick oskarżającego: Krycha672 Nick oskarżonego: DDdudekPL Powód napisania skargi: Vdm Dowody w postaci logów lub screenshotów: Informacja o skardze: Film bez tytułu ‐ Wykonano za pomocą Clipchamp.mp4 3 1 1
DDdudekPL Napisano 27 Listopada 2024 Napisano 27 Listopada 2024 Ledwo cie smyrnąłem, nie straciłeś nawet hp, w niczym Ci nie przeszkodziłem bo cały czas miałeś okazje stać na respie auta, a u mnie przejechałem obok, pozdro 1 2
Krycha672 Napisano 27 Listopada 2024 Autor Napisano 27 Listopada 2024 6 minut temu, DDdudekPL napisał: Ledwo cie smyrnąłem, nie straciłeś nawet hp, w niczym Ci nie przeszkodziłem bo cały czas miałeś okazje stać na respie auta, a u mnie przejechałem obok, pozdro Jak nie widać skoro na minimapie jest przez chwile czerwony kolor czyli straciłem hp
DDdudekPL Napisano 27 Listopada 2024 Napisano 27 Listopada 2024 Tak czy siak, nie zabiłem cie, jak już to straciłeś znikome hp, ktore w niczym ci nie utrudnily gry
DDdudekPL Napisano 28 Listopada 2024 Napisano 28 Listopada 2024 Uderzyć cie uderzyłem, ale jechałem prosto a ty skoczyłeś mi pod koła jakby z premedytacją, nie miałem szansy na uniknięcie twojej postaci. Ponadto nie robiłem tego uporczywie, żeby ci w jakimś stopniu utrudnić rozgrywkę. Nie znalazłem nigdzie na forum ani serwerze definicji vdm (Vehicle Deathmatch) więc może być to rozumiane w następujący sposób - "Deathmatch – tryb rozgrywki w grach wieloosobowych, znany przede wszystkim z gier FPS. Celem gry w trybie deathmatch jest zabicie jak największej liczby graczy". Dodając do tego pojazd mamy jasny obraz, że vdm to zabicie gracza z użyciem pojazdu.
Krycha672 Napisano 28 Listopada 2024 Autor Napisano 28 Listopada 2024 Nie skoczyłem Ci pod koła tylko unikałem twojego rozjeżdżania oprócz tego wcześniej próbowałeś mnie rozjechać, Gdyby to było niespecjalnie to byś napisał a niczego takiego nie było. 1
DDdudekPL Napisano 28 Listopada 2024 Napisano 28 Listopada 2024 28 minut temu, Krycha672 napisał: Gdyby to było niespecjalnie to byś napisał a niczego takiego nie było. 17 godzin temu, DDdudekPL napisał: u mnie przejechałem obok
Krycha672 Napisano 28 Listopada 2024 Autor Napisano 28 Listopada 2024 Na nagraniu doskonale widać że wjechałeś we mnie.
Queen Napisano 28 Listopada 2024 Napisano 28 Listopada 2024 @DDdudekPL Zostanie ukarany za VDMZamykam 1 1
Rekomendowane odpowiedzi