Skrzyp3k Napisano 20 Listopada 2024 Napisano 20 Listopada 2024 (edytowane) Data i godzina zdarzenia: 20.11.2024 ok. 12:10 Nick oskarżającego: Skrzyp3k Nick oskarżonego: Bioner Powód napisania skargi: celowy taran i CBK w moją stronę Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://imgur.com/a/EL6wEiC https://imgur.com/a/SJcqJyt Informacja o skardze: https://imgur.com/a/nmUnfxp Edytowane 20 Listopada 2024 przez Skrzyp3k 2
Bioner Napisano 20 Listopada 2024 Napisano 20 Listopada 2024 (edytowane) Podsumowując sytuację zdenerowalem się, bo wjechałeś we mnie i jak książe nie raczyłeś nawet napisać głupiego sory, co jest pierwszy wyznacznikiem braku kultury, a sam zachowujesz się jak dzieciaczek pisząc skargi, na rzekomy mój brak kultury jakby wtf.... Co do taranu skarga wyżej. W każdym razie nie usprawiedliwia to teoretycznie mojego wybuchu, więc przyjmę nałożona karę z twarzą, ale liczę na powzięcie kroków dotyczących taranu na mojej osobie. Dzięki Edytowane 20 Listopada 2024 przez Bioner
Queen Napisano 20 Listopada 2024 Napisano 20 Listopada 2024 A wiec @Bioner zostanie ukarany za celowe taranowanie na kat B oraz Toksycznosc.|Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi