Skocz do zawartości

Skarga na Bioner


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Podsumowując sytuację zdenerowalem się, bo wjechałeś we mnie i jak książe nie raczyłeś nawet napisać głupiego sory, co jest pierwszy wyznacznikiem braku kultury, a sam zachowujesz się jak dzieciaczek pisząc skargi, na rzekomy mój brak kultury jakby wtf.... Co do taranu skarga wyżej. 

W każdym razie nie usprawiedliwia to teoretycznie mojego wybuchu, więc przyjmę nałożona karę z twarzą, ale liczę na powzięcie kroków dotyczących taranu na mojej osobie.

Dzięki 

Edytowane przez Bioner
Napisano

A wiec @Bioner zostanie ukarany za celowe taranowanie na kat B oraz Toksycznosc.|


Zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...