Barteqtomarka Napisano 27 Października 2024 Napisano 27 Października 2024 Nick: Barteqtomarka Nick osoby nakładającej kare: Beezy Powód nałożenia kary: Multikonto/omijanie_bana_przy_poprzedniej_karze Krótki opis sytuacji: Ominąłem bana, którego nałożył mi Arrow za mój brak poprawy w zachowaniu i wchodzenie w dalsze konflikty z graczami Dowody: brak Coś od siebie: Przepraszam za moje złe zachowanie oraz nieprzemyślaną decyzję założenia multikonta na serwerze. Z biegiem czasu zrozumiałem, że moje zachowanie było głupie. Z tego miejsca chciałbym przeprosić również Arrowa jak i MissAnie za wszystkie spory, które z nimi miałem. Przez miesiąc braku aktywności na forum, doszedłem do wniosku iż moje wpisy w statusie aktywności były irytujące i mało śmieszne oraz bezsensu prowokowały innych graczy. Wracając do mojego multikonta, które założyłem w celu ominięcia bana: @Degelacz. Nie doszło między moim głównym kontem a wcześniej wymienionym multikontem do transakcji czy tym podobnych rzeczy. Służyło ono do dalszej zabawy. Jaka jest pewność że nie odwale znowu niczego głupiego? W sumie to nie ma nigdy pewności ale postaram się tego dokonać jak tylko mogę (czyli nie odwalić krzywej akcji). Na sam koniec chciałbym poprosić o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. Miłego dnia 4 3
Administrator NyKo Napisano 27 Października 2024 Administrator Napisano 27 Października 2024 Nie masz co liczyć na kolejne odbanowanie. Miłego dnia 2 1 1
Rekomendowane odpowiedzi