Skocz do zawartości

Barteqtomarka zbanowany przez Beezy


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Barteqtomarka

Nick osoby nakładającej kare: Beezy

Powód nałożenia kary: Multikonto/omijanie_bana_przy_poprzedniej_karze

Krótki opis sytuacji: Ominąłem bana, którego nałożył mi Arrow za mój brak poprawy w zachowaniu i wchodzenie w dalsze konflikty z graczami

Dowody: brak

Coś od siebie: Przepraszam za moje złe zachowanie oraz nieprzemyślaną decyzję założenia multikonta na serwerze. Z biegiem czasu zrozumiałem, że moje zachowanie było głupie. Z tego miejsca chciałbym przeprosić również Arrowa jak  i MissAnie za wszystkie spory, które z nimi miałem. Przez miesiąc braku aktywności na forum, doszedłem do wniosku iż moje wpisy w statusie aktywności były irytujące i mało śmieszne oraz bezsensu prowokowały innych graczy. Wracając do mojego multikonta, które założyłem w celu ominięcia bana: @Degelacz. Nie doszło między moim głównym kontem a wcześniej wymienionym multikontem do transakcji czy tym podobnych rzeczy. Służyło ono do dalszej zabawy. 

Jaka jest pewność że nie odwale znowu niczego głupiego?
W sumie to nie ma nigdy pewności ale postaram się tego dokonać jak tylko mogę (czyli nie odwalić krzywej akcji).

Na sam koniec chciałbym poprosić o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. 
Miłego dnia :) 

  • Haha 4
  • Jestem przeciw 3
  • Administrator
Napisano

Nie masz co liczyć na kolejne odbanowanie. Miłego dnia :) 

  • Sad 2
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 1
  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...