Dawid_Ceg Napisano 26 Sierpnia 2024 Napisano 26 Sierpnia 2024 Data i godzina zdarzenia: 28.08.2024 godzina 22:36 Nick oskarżającego: Dawid_ceg Nick oskarżonego: Huberciox Powód napisania skargi: VDM / Utrudnianie gry - Gracz wielokrotnie zakłócał przebieg rozgrywki, podejmując działania, które znacząco utrudniały jej płynne prowadzenie. Poprzez agresywne taranowanie uczestników, z którymi prowadziliśmy aktywność w trakcie służby, celowo sabotował nasze starania i wprowadzał chaos.Dowody w postaci logów lub screenshotów: Informacja o skardze: 1 1 1
Junior Administrator Stasiowee Napisano 28 Sierpnia 2024 Junior Administrator Napisano 28 Sierpnia 2024 Gracz zostanie ukarany za VDM (kat. b), utrudnianie gry oraz prowokacje LSPD. Zamykam i przenoszę do archiwum. 1
Rekomendowane odpowiedzi