Madiliz Napisano 8 Sierpnia 2024 Napisano 8 Sierpnia 2024 Nick: Madiliz Nick osoby nakładającej kare: Dexteryep Powód nałożenia kary: Jedno przekleństwo Krótki opis sytuacji: Nie wiem no, wyświetla mi sie jakieś gówno na pół mapy zeby robic jakas podwójną weryfikacje na forum co srednio mnie interesuje a zasłania mi to tylko niepotrzebnie mape. Dowody: Coś od siebie: No kurde bez jaj ze dostaje 6 godzin timeouta za pierwszy taki wybryk i w dodatku taką głupią rzecz.. A weryfikacja na forum srednio mnie interesuje i totalnie bez sensu ze zamiast to wyswietlic raz w jakims miejscu np przy logowaniu to mnie do tego zmuszacie mimo ze to moje konto 😕
Madiliz Napisano 8 Sierpnia 2024 Autor Napisano 8 Sierpnia 2024 Dobra we to usuń admin jakis bo juz przezyje z tym mute, ja nie wiem jak to usunąć XD
Junior Administrator WolnoLukasz Napisano 8 Sierpnia 2024 Junior Administrator Napisano 8 Sierpnia 2024 To w takim razie tak zrobię Zamykam
Rekomendowane odpowiedzi