Lerciak Napisano 4 Sierpnia 2024 Napisano 4 Sierpnia 2024 (edytowane) Witajcie, z tej strony Zastępca Dyrektora @Lerciak z Redakcji Weazel News. Serie wjazdu na garaż rozpoczniemy od gracza Krzysztof1996, który swój garaż posiada w Mirror Parku. Zobaczcie, co skrywa w swoim garażu! Lerciak: Dlaczego wybrałeś akurat to miejsce? Krzysztof1996: Główną zaletą jest to, że cała moja organizacja mieszka w okolicy. Lerciak: Dobrze, przejdźmy do garażu, abyś mógł pokazać nam swoje pojazdy i opowiedzieć coś o nich? Krzysztof1996: Zacznijmy od Thraxa, z którym wiąże się pewna historia. Kiedyś, w ramach spłaty raty, oddałem ten pojazd znajomemu. Niestety, po pewnym czasie dowiedziałem się, że sprzedał go bez mojej wiedzy, mimo że miał mi go zwrócić. Pojazd ten bardzo mi się spodobał, więc gdy zobaczyłem go w drogim salonie, kupiłem go i stuningowałem tak samo jak wcześniej, jednak bez tuningu mechanicznego. Krzysztof1996: Nero dopełnia moją kolekcję Bugatti. Mam do niego sentyment, ponieważ przypomina mi model z innej gry. Kupiłem go za 700.000$, co skłoniło mnie do zakupu. Krzysztof1996: Zakup Addera był podyktowany głównie jego dźwiękiem. Jego specyficzny charakter sprawia, że jazda nim nie jest przyjemna, ale za to przyspieszenie jest przyzwoite. Kupiłem go za około 600.000$, po spłacie pożyczki koledze i dołożeniu reszty sumy. Obecnie jest prawie w pełnym tuningu mechanicznym, brakuje tylko jednej części. Krzysztof1996: Z-Type to Bugatti Atlantic, które idealnie pasuje do mojej kolekcji Bugatti. Ma pełny tuning mechaniczny i wizualny, którego za dużo w tym pojeździe nie ma. Kupiłem go za 80.000$ na giełdzie bez tuningu. Krzysztof1996: Roosevelt jest dla mnie wyjątkowy, ponieważ uwielbiam gry z serii Mafia, gdzie te modele są powszechne. Marzyłem o posiadaniu tego pojazdu od początku mojej przygody na serwerze. Jest to rzadkie auto i aktualnie bez tuningu, ale wkrótce planuję zająć się jego tuningiem mechanicznym. Krzysztof1996: Tyrus, czwarty na serwerze pojazd, z pełnym tuningiem mechanicznym oraz kilkoma wizualnymi dodatkami. Ma złote felgi, a maksymalna prędkość to 234 km/h. Kupiłem go za 400.000$. Rzadko nim jeżdżę, ponieważ ma napęd na tył. Krzysztof1996: Deveste Eight zawsze chciałem mieć, bo jest nietypowy i przypomina Batmobila. Jest niedoceniony, mimo że osiąga 250 km/h. Kupiłem go za 700.000$ i włożyłem kolejne 500.000$ na tuning i felgi. Lerciak: Jaki jest Twój pojazd na najmniejszym ID? Krzysztof1996: Prairie 357 ID to piękny pojazd z perłowym lakierem, który zakupiłem za 500.000$ podczas licytacji. Ma wizualny tuning i czeka na tuning mechaniczny, ale obecnie zbieram pieniądze na nową rotację i licytacje.Krzysztof1996: X80 Proto to gwiazda mojego garażu, czwarty na serwerze. Ma piękne felgi i paskowane malowanie. Kosztował mnie łącznie ponad 4.000.000$, a pojazd osiąga 272 km/h (286 km/h z nitrem). Krzysztof1996: W tym garażu znajdują się najbardziej cenione przeze mnie pojazdy. Lerciak: Czyli najbardziej cenisz sobie X80 Proto ze swojej kolekcji? Krzysztof1996: Z pewnością, włożyłem w niego dużo pieniędzy. Lerciak: Czy są jakieś pojazdy, o których chciałbyś wspomnieć? Krzysztof1996: Posiadam kolekcję 59 surferów i używam do pewnej działalności, o której nie mogę mówić. Lerciak: Na ile wyceniasz wartość kolekcji w swoim garażu? Krzysztof1996: Wydaje mi się, że około 10.000.000$. Lerciak: Jakich pojazdów brakuje w Twojej kolekcji? Krzysztof1996: Brakuje mi Entity MT, BMW i8 (w grze jako Niobe) i Turismo Omaggio, które kiedyś miałem, ale sprzedałem. Lerciak: Na ile oceniasz swój garaż w skali od 1/10? Krzysztof1996: Dałbym mocne 6/10, ponieważ super-samochody są mniej popularne. Lerciak: Rozumiem. Kogo garaż chciałbyś zobaczyć w następnym wydaniu? Krzysztof1996: Dyrektora Weazel News - Stasiowee oraz Administratora - Nyko. Lerciak: Dobrze, nie mam więcej pytań - dziękujemy za pokazanie Nam swojej świetnej kolekcji aut. Miłego dnia! Krzysztof1996: Dziękuje również. Dziękuję za przeczytanie! Zachęcam do pozostawienia opinii w komentarzu i do śledzenia naszych następnych materiałów! Edytowane 4 Sierpnia 2024 przez Stasiowee 11 Cytuj
Ditru Napisano 5 Sierpnia 2024 Napisano 5 Sierpnia 2024 Przyjemny do czytania wywiad, dobry stosunek ilustracji do tekstu. Odnośnie samej kolekcji muszę przyznać, że sam komplet serwerowych Bugatti robi na mnie wrażenie, choć ogół nie jest w moim stylu - co oczywiście jest subiektywnym komentarzem, bo wszystkie auta @Krzysztof1996 są zrobione z gustem i nie da się zarzucić mu "wsi", co niestety na serwerze jest częste. Bardzo dobre podejście, które z całego serca chwalę, aby dać szansę mniej popularnym autom a tym samym nieco wyróżnić się na ulicach przepełnionymi tymi samymi modelami. Na pewno chętnie przeczytam następne wydanie tej formuły i skrycie liczę na kolekcję z bardziej cywilnymi, tańszymi autami. Dobra robota! 2 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi