Skocz do zawartości

WJAZD NA GARAŻ - WSTĘP


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

image.thumb.jpeg.8c90f2f425ca7a6027ff84b7e0581d92.jpeg


Witajcie!
Ruszamy z nową serią “WJAZD NA GARAŻ”! 🚗🏁

W ramach tej serii nasi redaktorzy odwiedzą garaże graczy.
Przeprowadzimy wywiady, zrobimy zdjęcia kolekcji, opiszemy najlepsze auta wybrane przez właścicieli,
a także przyjrzymy się tuningowi i historii zakupu tych pojazdów.

 

Co mamy na celu?

Umożliwienie graczom prezentacji swoich kolekcji aut oraz podzielenie się swoim spojrzeniem na świat motoryzacji.
Ale to nie wszystko! Dla tych, którzy zechcą pokazać swoje pojazdy, przewidziane są nagrody.
Wybór będzie dokonywany zarówno przez graczy, jak i naszych redaktorów.

 

Jak się zapisać?

Wystarczy napisać pod tym ogłoszeniem, że jesteście chętni do pokazania swojego garażu
oraz podać najlepiej swój Discord.

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia! 📩🔧

 

Dla redakcji Weazel News
Zastępca Dyrektora
@Lerciak

Edytowane przez Stasiowee
  • Like 12
Napisano (edytowane)

Ja coś pokaże ✌️

Edytowane przez Krzysztof1996
Napisano

Dopóki limit nie zostanie zwiększony do 200 aut nie mam co pokazywać. 

  • Like 2
  • Jestem za 2
Napisano (edytowane)

Garazu duzego nie mam, ale za to podjazd juz lepszy, takze zapraszam → Discord: Erazerek #9402

Edytowane przez erazerek
Napisano

do jarekii wjedźcie on ma najlepszy na serwerze

  • Jestem za 1
  • Stasiowee zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...