Skocz do zawartości

Skarga Na Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Fajnie ze dostałem bana za to ze gracz "Legend" miał 15 multikont ,a ja pomogłem mu tylko około 6 razy bo mnie poprosił zebym mu pomogł na przelaniu pieniedzy 

 

I za to dostałem  Bana

Pozdrawiem

 

Ps.Fajnie okłamujesz swoich graczy  

Napisano

proklin, fajny serwerek, szkoda tylko, że oszukujesz swoich własnych graczy. dostałem bana za 15 multikont, a nie 2 :DDDDDD , dlaczego nie powiedziałeś im prawdy ?

  • Like 1
  • Developer/owner
Napisano

dostałeś bana za multikonta a nie ilość multikont... Czy masz 2 multikonta czy 20 nie ma żadnego znaczenia... Zakładanie ich na forum wcale nie poprawia Twojej sytuacji...
W naszym regulaminie nie ma też zapisków "multikonta są dozwolone do 7 razy", więc niestety... nawet jakbyś pomógł mu tylko raz to ban jest już słuszny i zgodny z panującymi tutaj zasadami.

  • Like 2
×
×
  • Dodaj nową pozycję...