_KINIMOD_ Napisano 31 Maja 2019 Napisano 31 Maja 2019 Fajnie ze dostałem bana za to ze gracz "Legend" miał 15 multikont ,a ja pomogłem mu tylko około 6 razy bo mnie poprosił zebym mu pomogł na przelaniu pieniedzy I za to dostałem Bana Pozdrawiem Ps.Fajnie okłamujesz swoich graczy
Legend Napisano 31 Maja 2019 Napisano 31 Maja 2019 proklin, fajny serwerek, szkoda tylko, że oszukujesz swoich własnych graczy. dostałem bana za 15 multikont, a nie 2 :DDDDDD , dlaczego nie powiedziałeś im prawdy ? 1
Developer/owner proklin Napisano 31 Maja 2019 Developer/owner Napisano 31 Maja 2019 dostałeś bana za multikonta a nie ilość multikont... Czy masz 2 multikonta czy 20 nie ma żadnego znaczenia... Zakładanie ich na forum wcale nie poprawia Twojej sytuacji... W naszym regulaminie nie ma też zapisków "multikonta są dozwolone do 7 razy", więc niestety... nawet jakbyś pomógł mu tylko raz to ban jest już słuszny i zgodny z panującymi tutaj zasadami. 2
Rekomendowane odpowiedzi