brazil_oliwka Napisano 26 Czerwca 2024 Napisano 26 Czerwca 2024 Nick: @brazil_oliwka Nick osoby nakładającej kare: @Dexteryep Powód nałożenia kary: "Brak poprawy po poprzednim banie, przychodzisz tu jedynie odwalać" Krótki opis sytuacji: Jeździłem z innymi graczami bo akurat tego dnia było rolowanie komisów i doków. Kiedy dojechałem na komis na autostradzie zaparkowałem mój pojazd i udałem się w stronę rolowania, niestety podczas drogi do rolowania dostałem komunikat o otrzymanym banie. Dowody: Coś od siebie: Odwołam się do tego pierwszego bana, który miał miejsce jakoś pod koniec maja, może na początku czerwca. Moim zdaniem nie był za odwalanie, tylko za wjazd na imprezę sprunk/licytację, dokładnie nie pamiętam, pomimo że była zamknięta. Udało mi się to dzięki wybiciu na podjeździe do teatru. Jeżeli waszym zdaniem było to odwalanie, to przepraszam za tamtą sytuację, źle zrobiłem. Jeżeli chodzi o drugiego bana, nie wiem, dlaczego go otrzymałem. Od mojego powrotu nie otrzymałem żadnej kary za vdm, taranowanie, dostałem tylko jedną karę za obrazę na czacie lokalnym. Nie przychodzę na wasz serwer, żeby tylko odwalać, często też pracuję lub robię wyścigi, żeby mieć na nowe furki, lub po prostu gram ze znajomymi. Jest to mój pierwszy tak długi ban, dlatego liczę na pozytywne rozpatrzenie. Pozdrawiam, brazil_oliwka 1 1 1 2
Administrator Beezy Napisano 28 Czerwca 2024 Administrator Napisano 28 Czerwca 2024 Karę odczekasz do końca. 2
Rekomendowane odpowiedzi