Skocz do zawartości

HWGBagieta ukarany przez Beezy


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: HWGBagieta

Nick osoby nakładającej kare:Beezy

Powód nałożenia kary:

"Przyszedłeś tu jedynie odwalać, miłych wakacji"

Krótki opis sytuacji: Dostalem kare za odwalanie

Coś od siebie: Jest mi głupio, że tak się zachowywałem. Wiem, że to była zwykła głupota oraz próba popisu przed kolegami. Wiem, że już nie będę tego robić. Chciałbym przeprosić graczy, którzy zostali w jakimś stopniu urażeni. Mam nadzieję, że administracja da mi kolejną szansę i nie będę musiał czekać do końca kary.

Dowody:image.png?ex=667d8ecb&is=667c3d4b&hm=183f299e8e9776097c2bb1ddccfdeb7dea318bbf7332ba9336ee466d96ec43b4&=

  • Haha 1
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 2
  • Administrator
Napisano

Karę odczekasz do końca.

  • Jestem przeciw 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...