erazerek Napisano 22 Czerwca 2024 Napisano 22 Czerwca 2024 Data i godzina zdarzenia: 22.06.2024 - 20:30 Nick oskarżającego: @erazerek Nick oskarżonego: @Compelling Powód napisania skargi: Celowe taranowanie Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://streamable.com/5vp74u 1
erazerek Napisano 22 Czerwca 2024 Autor Napisano 22 Czerwca 2024 (edytowane) Poinformowany o skardze: Edytowane 22 Czerwca 2024 przez erazerek
Compelling Napisano 22 Czerwca 2024 Napisano 22 Czerwca 2024 Aż tak cie to boli? Ojej przepraszam cie dziecinko. Chcesz lizaczka? 1 1
erazerek Napisano 22 Czerwca 2024 Autor Napisano 22 Czerwca 2024 (edytowane) 13 minut temu, Compelling napisał: Aż tak cie to boli? Ojej przepraszam cie dziecinko. Chcesz lizaczka? Nie dziękuje, to ty się zachowujesz jak dziecko po wywaleniu z LSPD. Załączył ci się z tryb odwalacza. Nie jestem pierwszym funkcjonariuszem którego specjalnie taranujesz. Może @Valerss_yt, @Agent007 czy @MuchA. się wypowiedzą na ten temat? Co do taranowania z wideo to według mnie postanowiłeś się w taki sposób zemścić za to że napisałem na ciebie reporta za wulgaryzmy na czacie /g, o czym dobrze wiedziałeś, bo twój kolega domi2115 przy twojej obecności się mnie pytał 'Po co ten report'. Pozdrawiam Edytowane 22 Czerwca 2024 przez erazerek 1
Compelling Napisano 22 Czerwca 2024 Napisano 22 Czerwca 2024 (edytowane) 13 godzin temu, erazerek napisał: Nie dziękuje, to ty się zachowujesz jak dziecko po wywaleniu z LSPD. Załączył ci się z tryb odwalacza. Nie jestem pierwszym funkcjonariuszem którego specjalnie taranujesz. Może @Valerss_yt, @Agent007 czy @MuchA. się wypowiedzą na ten temat? Co do taranowania z wideo to według mnie postanowiłeś się w taki sposób zemścić za to że napisałem na ciebie reporta za wulgaryzmy na czacie /g, o czym dobrze wiedziałeś, bo twój kolega domi2115 przy twojej obecności się mnie pytał 'Po co ten report'. Pozdrawiam Po pierwsze @Valerss_yt Nigdy go nie taranowałem lecz był przy tym jak taranowalem @Agent007 Ale w innym radiowozie wiec on ci nic nie da @MuchA.dla zabawy to robiłem lecz zauwazylem ze go to nie bawi i przestałem.@Agent007Taranowałem tylko dlatego ze jest z mojej organizacji i dla nas jest to smieszne a ze ty masz kija w dupie to juz twoja wina. Zamiast tutaj zapraszać inne osoby to skończ być tchórzem bo jedyne co robisz to piszesz reporty o głupie rzeczy i na co ci one są potrzebne? Obraziło cie to bo co masz to w majtkach? Skąd miałem wiedziec ze jestes Transwestytą. Edit: I moje zachowanie nie jest spowodowane wywaleniem z LSPD. Spowodowane jest tym ze jesteś płaczkiem Edytowane 23 Czerwca 2024 przez Compelling 1 1
erazerek Napisano 22 Czerwca 2024 Autor Napisano 22 Czerwca 2024 4 minuty temu, Compelling napisał: Po pierwsze @Valerss_yt Nigdy nie taranował lecz był przy tym jak taranowalem @Agent007 Ale w innym radiowozie wiec on ci nic nie da @MuchA.dla zabawy to robiłem lecz zauwazylem ze go to nie bawi i przestałem.@Agent007Taranowałem tylko dlatego ze jest z mojej organizacji i dla nas jest to smieszne a ze ty masz kija w dupie to juz twoja wina. Zamiast tutaj zapraszać inne osoby to skończ być tchurzem bo jedyne co robisz to piszesz reporty o głupie rzeczy i na co ci one są potrzebne? Obraziło cie to bo co masz to w majtkach? Skąd miałem wiedziec ze jestes Transwestytą. Nie grasz tutaj od wczoraj i dobrze wiesz że zawsze za takie słowa, nawet z gwiazdkami, jest dawany mute, czy ktoś napiszę reporta czy nie.
Compelling Napisano 22 Czerwca 2024 Napisano 22 Czerwca 2024 2 minuty temu, erazerek napisał: Nie grasz tutaj od wczoraj i dobrze wiesz że zawsze za takie słowa, nawet z gwiazdkami, jest dawany mute, czy ktoś napiszę reporta czy nie. Gdybyś nie napisał reporta to by tak nie było zamiast mieć w to wywalone to ty wszędzie musisz wsadzić swój nos? 1 1
Dexteryep Napisano 23 Czerwca 2024 Napisano 23 Czerwca 2024 @Compelling zostanie ukarany za Taranowanie kat. B Skarga rozpatrzona, zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi