brazil_oliwka Napisano 18 Czerwca 2024 Napisano 18 Czerwca 2024 (edytowane) Skarge pisze w imieniu gracza @Sowkaponieważ ma karę czasową na forum Nick: @Sowka Nick osoby nakładającej kare: @Stasiowee Powód nałożenia kary: Bugowanie DM Krótki opis sytuacji: Kolega wrocił po roku nie grania na serwerze przez ten czas zapomniał ze bugowanie DM jest niedozowlone myslał ze to błąd serwera i moze tak robić nie wiedział ze grozi to banem Dowody: Coś od siebie: Pisze w imieniu Sowki przeprasza on za swoje zachowanie i obiecuje ze więcej nie będzie bugował DM'a. Z poważaniem gracz Sowka Edytowane 18 Czerwca 2024 przez brazil_oliwka 1 2
Administrator Beezy Napisano 23 Czerwca 2024 Administrator Napisano 23 Czerwca 2024 Odbanowany na prośbę @Stasiowee, nie zmarnuj tej szansy.
Rekomendowane odpowiedzi