kmietowicz123 Napisano 16 Czerwca 2024 Napisano 16 Czerwca 2024 Ukarany przez: Beezy Powód: Przywłaszczenie majątku Krótki opis sytuacji: Kupiłem zentorno za 40k od znajomego ponieważ pomyliłem się o jedno zero przy tranzakcji. Po całej sytuacji dogadaliśmy sie prywatnie odnośnie reszty kwoty. Coś od siebie: Przepraszam za całą sytuacje. Wynikła ona głównie z mojej niewiedzy. Wiem że nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania, ale gdybym wiedział że jest to niedozwolone napewno oddał bym mu reszte kwoty. Szczerze proszę o unbana. Czuje sie zresocjalizowany i taka sytuacja w przyszłości napewno nie bedzie mieć miejsca. PS. Bez FL straciłem sens mojego wolnego czasu ;( Jestem gotów ponieść konsekwencje mojego błędu (mam na myśli czyszczenie konta, lub start od nowa) 1
Administrator Beezy Napisano 16 Czerwca 2024 Administrator Napisano 16 Czerwca 2024 1 godzinę temu, kmietowicz123 napisał: Krótki opis sytuacji: Kupiłem zentorno za 40k od znajomego ponieważ pomyliłem się o jedno zero przy tranzakcji. Po całej sytuacji dogadaliśmy sie prywatnie odnośnie reszty kwoty. Ciekawe, przed samym banem pisałeś coś zupełnie innego. Dodatkowo przy zakupie posiadałeś na koncie 53k, więc o jakim jednym zerze mowa... Skoro kolejny raz nie potrafiłeś się przyznać, to nie mamy o czym rozmawiać. Nie zostaniesz tutaj odbanowany.
Rekomendowane odpowiedzi