Skocz do zawartości

Ukarany przez: Beezy Powód: Przywłaszczenie majątku


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Ukarany przez: Beezy

Powód: Przywłaszczenie majątku

Krótki opis sytuacji: Kupiłem zentorno za 40k od znajomego ponieważ pomyliłem się o jedno zero przy tranzakcji. Po całej sytuacji dogadaliśmy sie prywatnie odnośnie reszty kwoty.

Coś od siebie: Przepraszam za całą sytuacje. Wynikła ona głównie z mojej niewiedzy. Wiem że nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania, ale gdybym wiedział że jest to niedozwolone napewno oddał bym mu reszte kwoty. Szczerze proszę o unbana. Czuje sie zresocjalizowany i taka sytuacja w przyszłości napewno nie bedzie mieć miejsca. 
               PS. Bez FL straciłem sens mojego wolnego czasu ;( Jestem gotów ponieść konsekwencje mojego błędu (mam na myśli czyszczenie konta, lub start od nowa)

  • Haha 1
  • Administrator
Napisano
1 godzinę temu, kmietowicz123 napisał:

Krótki opis sytuacji: Kupiłem zentorno za 40k od znajomego ponieważ pomyliłem się o jedno zero przy tranzakcji. Po całej sytuacji dogadaliśmy sie prywatnie odnośnie reszty kwoty.

Ciekawe, przed samym banem pisałeś coś zupełnie innego. Dodatkowo przy zakupie posiadałeś na koncie 53k, więc o jakim jednym zerze mowa...

image.png
 

Skoro kolejny raz nie potrafiłeś się przyznać, to nie mamy o czym rozmawiać. Nie zostaniesz tutaj odbanowany.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...