Skocz do zawartości

Skarga na Piotr145


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 28.05.2024 godz. 20:46

Nick oskarżającego: Wafel_Czekoladowy

Nick oskarżonego: Piotr145

Powód napisania skargi: Celowy taran, nie doszło do buga gdzie nie widać poprzedzającego pojazdu kierowcy - Gracz Piotr145 zwracał się wtedy na czacie do kierowcy na czacie, więc zdecydowanie widział pojazd przed swoim samochodem.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://streamable.com/l36tp1

Edytowane przez Wafel_Czekoladowy
Poprawki
  • Haha 2
  • Confused 1
  • Sad 1
Napisano (edytowane)

Gracz Piotr145 ponadto cisnął bekę z tego, że niby ma on sam jakieś dowody, które mam szczerą nadzieję przedstawi jeżeli w ogóle istnieją i nie jest to żadna jakaś uszczypliwość, widziałem na własne oczy co zrobił, nagranie wyżej w dowodach, wcześniej nic więcej się nie działo.
image.thumb.png.c1e0093c0378a7ecb2031391c34d3e1e.png

Edytowane przez Wafel_Czekoladowy
Poprawki
Napisano

Szkoda że pominąłeś najważniejsze, najpierw po spytaniu się o v-max gracza z id6 z którym ścigałem się do mechanika (niezwiązany ze sprawą) i odpowiedzi do ciebie że nie pytałem się o v-max poloneza tylko sultana, zacząłeś mnie wpychać co sam później tłumaczyłeś zaciętym się klawiszem w... Po czasie znudziło ci się wpychanie i zacząłeś trąbić przez długi czas, czego mały urywek widać na filmie. Po jakimś czasie pracując na fotografie mając was do sfotografowania spotkaliśmy się, zacząłeś mnie taranować a ja uciekłem. Po 5/10min system znów dam mi kogoś z was do sfotografowania (stąd mój komentarz o uśmiechu który mógł zostać odebrany w niewłaściwy sposób) oczywiście to spotkanie znów zakończyło się taranem z twojej strony strony. Nikomu poza waflem czyli typem gracza który prowokuje i włącza nagrywanie w dogodnym dla siebie momencie nie utrudniłem rozgrywki. Niestety gry nigdy nie nagrywam, więc przesyłam jedynie screeny chatu po których samemu można wywnioskować co wydarzyło się na mechaniku. Jakby to powiedział autor skargi "s mi się zacieło..."1943441366_Zrzutekranu(228).thumb.png.a1c10f0fb24a4876631eada1176f0bf6.png700012491_Zrzutekranu(229).thumb.png.0f5fabd595c4814971ce2ad23e1e71fa.png1827467419_Zrzutekranu(230).thumb.png.40931cc725d67d82457538e52ad2b70d.png1754797356_Zrzutekranu(231).thumb.png.663525cb1c7e04998ac377e543251e0e.png1142369301_Zrzutekranu(232).thumb.png.90a52e038048a81533f9f356c2bb8394.png

  • Haha 1
Napisano
16 minut temu, Piotr145 napisał:

Szkoda że pominąłeś najważniejsze, najpierw po spytaniu się o v-max gracza z id6 z którym ścigałem się do mechanika (niezwiązany ze sprawą) i odpowiedzi do ciebie że nie pytałem się o v-max poloneza tylko sultana, zacząłeś mnie wpychać co sam później tłumaczyłeś zaciętym się klawiszem w... Po czasie znudziło ci się wpychanie i zacząłeś trąbić przez długi czas, czego mały urywek widać na filmie. Po jakimś czasie pracując na fotografie mając was do sfotografowania spotkaliśmy się, zacząłeś mnie taranować a ja uciekłem. Po 5/10min system znów dam mi kogoś z was do sfotografowania (stąd mój komentarz o uśmiechu który mógł zostać odebrany w niewłaściwy sposób) oczywiście to spotkanie znów zakończyło się taranem z twojej strony strony. Nikomu poza waflem czyli typem gracza który prowokuje i włącza nagrywanie w dogodnym dla siebie momencie nie utrudniłem rozgrywki. Niestety gry nigdy nie nagrywam, więc przesyłam jedynie screeny chatu po których samemu można wywnioskować co wydarzyło się na mechaniku. Jakby to powiedział autor skargi "s mi się zacieło..."1943441366_Zrzutekranu(228).thumb.png.a1c10f0fb24a4876631eada1176f0bf6.png700012491_Zrzutekranu(229).thumb.png.0f5fabd595c4814971ce2ad23e1e71fa.png1827467419_Zrzutekranu(230).thumb.png.40931cc725d67d82457538e52ad2b70d.png1754797356_Zrzutekranu(231).thumb.png.663525cb1c7e04998ac377e543251e0e.png1142369301_Zrzutekranu(232).thumb.png.90a52e038048a81533f9f356c2bb8394.png

Gdybyś tylko spojrzał choć raz na screeny lub film zauważyłbyś, że to nie ja byłem kierowcą. Na chacie też głównie kierowca się wypowiadał, nie ja. Co do klipa w dogodnym momencie, miałem zw, a sklipowałem tylko to co widziałem.

Napisano

Faktycznie, więc nie jesteś poszkodowanym:

  • Skargę może napisać wyłącznie osoba poszkodowana
Napisano

To jest śmieszne, że będąc świadkiem i posiadając dowody na odwalanie nie można takiej sytuacji zgłosić, ale skoro regulamin tak twierdzi no to nie pozostaje mi nic innego niż tylko czekać na werdykt administracji.

Napisano

Cytuje regulamin działu:

Cytat

 

Regulamin działu skargi na graczy

Zasady

  • Gracz ma prawo do złożenia skargi na innego gracza serwera FiveLife
  • Skargę może napisać wyłącznie osoba poszkodowana

 

Skarga odrzucona.

  • Thanks 1
  • lajoN zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...