Skocz do zawartości

neeliX ukarany przez @NyKo


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: neeliX

Nick osoby nakładającej kare: @NyKo

Powód nałożenia kary: multikonto

Krótki opis sytuacji: Robiłem wyścigi na koncie kuzyna i swoim i sobie dawałem % z tego i on miał z tego % + lvl nie były to żadne wielkie sumy długo tego nie robiłem i też zazwyczaj zapominałem tego zrobić.

Dowody: .

Coś od siebie: Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację było to około rok temu i wczoraj mnie zachęciło pograć tu jak kiedyś ale niestety banik na to nie pozwala liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji<3.

Screenshot_20240522_084212_Chrome.jpg

Edytowane przez neeliX
  • Jestem za 1
  • neeliX zmienił tytuł na neeliX ukarany przez @NyKo
  • Administrator
Napisano

Możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki:

- wipe konta (pozostaje tylko FLC)
- status OSZUST na 2 miesiące - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy
- blokada handlu na 2 miesiące
- prace społeczne 20k na pizzaboy'u przez 2 miesiące

System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
Napisano

Zamykam z powodu braku odpowiedzi. 

  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...