Piotrullo978 Napisano 17 Maja 2024 Napisano 17 Maja 2024 Data i godzina zdarzenia: 17.05.2024 22:49 Nick oskarżającego: Piotrullo978 Nick oskarżonego: Rysiuuu21 Powód napisania skargi: celowy taran, brak zapłaty za szkodę Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://imgur.com/1HIIIHn 2
Rysiuuu21 Napisano 17 Maja 2024 Napisano 17 Maja 2024 gwałtownie hamowałeś, i nie chciałeś żadnej zapłaty za szkodę
Piotrullo978 Napisano 17 Maja 2024 Autor Napisano 17 Maja 2024 (edytowane) zacząłem hamować już po zmianie pasa prawego , jechałaś za mną pasem przy osi jezdni, kiedy zjechałem na prawy pas to ty z impetem we mnie wjechałaś poza tym ja tu nie widzę gwałtownego hamowania a bardziej widzę za mały odstęp od poprzedzającego pojazdu, gdzie zdawałaś prawko?????? w dodatku twoim "wybrykiem" ucierpiał jeszcze inny gracz w guardianiee nigdzie nie napisalem ze NIE chce zaplaty, dlaczego kłamiesz? Edytowane 17 Maja 2024 przez Piotrullo978
Rysiuuu21 Napisano 17 Maja 2024 Napisano 17 Maja 2024 zmieniłeś pas przed samym skrzyżowaniem, nie miałem czasu na reakcje. nigdzie nawet nie napisałeś ze chcesz zaplate
Piotrullo978 Napisano 17 Maja 2024 Autor Napisano 17 Maja 2024 to juz nie moja wina a wina take two ze robia takie male pasy przed skrzyzowaniem i to ty powienes sie do nich dostosowac, to ze nie napisalem to cie nie zwalnia z bezkarnosci ale widze ze zamiast skargi to sie niezly kabaret tu zrobil
Piotrullo978 Napisano 18 Maja 2024 Autor Napisano 18 Maja 2024 nie zajechałem, byłeś na pasie do parkingu, poza tym tam gdzie zjechałem to pass w prawo i naprawde vmaxem chciales wejsc w zakret? hmm ciekawie, gosciu juz nie blaznij tu, przeciez oczywiste ze to byl celowy taran
Ghost9615 Napisano 18 Maja 2024 Napisano 18 Maja 2024 Ale na mirror ogólnie jest ograniczenie do 100... a ty jedziesz ponad 200.. jak byś jechał normalną prędkością to by nie doszło do tej sytuacji Bez sensu skarga
Rysiuuu21 Napisano 18 Maja 2024 Napisano 18 Maja 2024 jedziesz do konca pasem do jazdy na wprost to nie oczekuj ze bede sie spodziewac twojego skretu w prawo
Junior Administrator WolnoLukasz Napisano 18 Maja 2024 Junior Administrator Napisano 18 Maja 2024 Z moich obserwacji nie był to celowy taran, dogadajcie się między sobą, bo kara za taranowanie byłaby w tym miejscu naciągana. @Rysiuuu21 zwróć pieniądze za naprawę i następnym razem bądź ostrożnySkargę Zamykam
Rekomendowane odpowiedzi