Skocz do zawartości

Skarga na MissAnia


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Stoimy w kilka osob w jednym miejscu. Bylem ja Arrow MissAnia Dexter Krzysztof erazerek. Paliłem gume przy samochodzie krzysztofa i trabiłem, MissAnia zaczeła uzywac komendy odpychajaca mnie wiec myslałem ze to na żarty wiec lekko ja zahaczyłem zahaczając jeszcze jedna osobe z tego grona, nie przejechałem ich tylko szturchnałem lusterkiem po czym MissAnia wsadziła mi bana na 24h za VDM. Jakby jesli nie chce zartowac to po co uzywa komend na mnie? Nie chcialem zeby to robiła. Prosze zeby ani Arrow ani MissAnia mi na to nie odpowiadali chce żeby ktos inny z administracji to rozpatrzył. 

 

obraz_2024-05-10_233449316.png

Edytowane przez Compelling
  • Like 1
  • Haha 1
Napisano

Zły dział. Dodaj post ponownie w dziale apelacje od kar zgodnie ze wzorem.

Zamykam.

  • MissAnia zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...