Compelling Napisano 10 Maja 2024 Napisano 10 Maja 2024 (edytowane) Stoimy w kilka osob w jednym miejscu. Bylem ja Arrow MissAnia Dexter Krzysztof erazerek. Paliłem gume przy samochodzie krzysztofa i trabiłem, MissAnia zaczeła uzywac komendy odpychajaca mnie wiec myslałem ze to na żarty wiec lekko ja zahaczyłem zahaczając jeszcze jedna osobe z tego grona, nie przejechałem ich tylko szturchnałem lusterkiem po czym MissAnia wsadziła mi bana na 24h za VDM. Jakby jesli nie chce zartowac to po co uzywa komend na mnie? Nie chcialem zeby to robiła. Prosze zeby ani Arrow ani MissAnia mi na to nie odpowiadali chce żeby ktos inny z administracji to rozpatrzył. Edytowane 10 Maja 2024 przez Compelling 1 1
MissAnia Napisano 10 Maja 2024 Napisano 10 Maja 2024 Zły dział. Dodaj post ponownie w dziale apelacje od kar zgodnie ze wzorem. Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi