Dzemiasty Napisano 8 Maja 2024 Napisano 8 Maja 2024 Nick: Dzemiasty Nick osoby nakładającej kare: Norcio_PL Powód nałożenia kary: Włamania na konta Krótki opis sytuacji: Kiedyś wpadł mi pomysł na szybkie wzbogacenie poprzez włamania na konta, w tamtym okresie pamiętam że był duży wyciek baz danych, ową baze dostałem od znajomego i nie wiem co mi w tym momencie przyszło do głowy żeby wejść na konto i przekazać sobie gotówkę poprzez wystawienie pojazdu na giełdzie i kupienie go po zawyżonej cenie. Dowody: brak Coś od siebie: Przez ten niecały miesiąc co mogłem pograć zrozumiałem że to był bardzo głupi błąd z mojej strony, bardzo przepraszam za mojego karygodne zachowanie, liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji, przyjmę każdą możliwą karę link do poprzedniej apelacji 1 2
Norcio_PL Napisano 8 Maja 2024 Napisano 8 Maja 2024 Przez moje niedopatrzenie, w poprzedniej apelacji ustaliłem Ci nieodpowiednie warunki powrotu, więc przepraszam za zamieszanie, teraz przedstawiam Ci poprawne warunki: status OSZUST na 3 miesiące - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy blokada handlu na 3 miesiące prace społeczne***: 60k przez 3 miesiące na pizzaboyu (37k odrobiłeś więc zostanie 23k) wipe konta (na koncie zostaną jedynie punkty premium) ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.
Rekomendowane odpowiedzi