Skocz do zawartości

Skarga na gracza GRUHA6969PL


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 17.04.2024 01:50

Nick oskarżającego: Stencel_007

Nick oskarżonego: GRUHA6969PL

Powód napisania skargi: Podczas tankowania na stacji, oskarżony gracz wjechał w dystrybutor, który wybuchł zabijając mnie przy tym oraz niszcząc pojazd. Moim zdaniem było to zamierzone, gdyż po wjazd w dystrybutor, zaczął se tankować jakby mu się nie chciało poczekać chwili.

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

1034892736_Zrzutekranu(79).png.65e462c65eb69aa5dbf0bf2c0b0c3c3b.png

 

 

 

 

Edytowane przez Stencel_007
  • Haha 1
  • Jestem za 1
Napisano

To nie było specjalnie, Widzisz czym jechałem? To nie hamuje i waży 300000000 ton, wyluzuj ziomek i Ci moge zaplacic za to bo to był wyczyn nie planowany.

I jeszcze szkoda ze nie dodasz nagrania jak wyzywales potem bo sam bym mógl taka bezsensowna skarge napisac a jak widzisz darowałem sobie 🙃

Napisano

Wyzywałem? Mogę wstawić całe 5 minut jakie się nagrało ani nic nie powiedziałem na vc, jedynie co napisałem to ,,Clip’’. Druga sprawa wygląda tak że zacząłeś hamować już wcześniej co widać na filmiku nagle odpuściłeś hamulec i wjechałeś w dystrybutor. 

  • Confused 1
  • Junior Administrator
Napisano

Gracz @GRUHA6969PL zostanie ukarany za Celowe Utrudnianie Gry

Zamykam

  • Thanks 1
  • Jestem przeciw 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...