Stencel_007 Napisano 17 Kwietnia 2024 Napisano 17 Kwietnia 2024 (edytowane) Data i godzina zdarzenia: 17.04.2024 01:50 Nick oskarżającego: Stencel_007 Nick oskarżonego: GRUHA6969PL Powód napisania skargi: Podczas tankowania na stacji, oskarżony gracz wjechał w dystrybutor, który wybuchł zabijając mnie przy tym oraz niszcząc pojazd. Moim zdaniem było to zamierzone, gdyż po wjazd w dystrybutor, zaczął se tankować jakby mu się nie chciało poczekać chwili. Dowody w postaci logów lub screenshotów: skarga 3.mp4 skarga.mp4 Edytowane 17 Kwietnia 2024 przez Stencel_007 1 1
Queen Napisano 17 Kwietnia 2024 Napisano 17 Kwietnia 2024 (edytowane) @Stencel_007 Dostosuj się do wzoru. Oraz: Edytowane 17 Kwietnia 2024 przez Queen
GRUHA6969PL Napisano 18 Kwietnia 2024 Napisano 18 Kwietnia 2024 To nie było specjalnie, Widzisz czym jechałem? To nie hamuje i waży 300000000 ton, wyluzuj ziomek i Ci moge zaplacic za to bo to był wyczyn nie planowany. I jeszcze szkoda ze nie dodasz nagrania jak wyzywales potem bo sam bym mógl taka bezsensowna skarge napisac a jak widzisz darowałem sobie 🙃
Stencel_007 Napisano 18 Kwietnia 2024 Autor Napisano 18 Kwietnia 2024 Wyzywałem? Mogę wstawić całe 5 minut jakie się nagrało ani nic nie powiedziałem na vc, jedynie co napisałem to ,,Clip’’. Druga sprawa wygląda tak że zacząłeś hamować już wcześniej co widać na filmiku nagle odpuściłeś hamulec i wjechałeś w dystrybutor. 1
Junior Administrator WolnoLukasz Napisano 18 Kwietnia 2024 Junior Administrator Napisano 18 Kwietnia 2024 Gracz @GRUHA6969PL zostanie ukarany za Celowe Utrudnianie Gry Zamykam 1 1
Rekomendowane odpowiedzi