Skocz do zawartości

Skarga na Wonsig


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 23:19 | 12/03/2024

Nick oskarżającego: @D3F4LT

Nick oskarżonego: @Wonsig

Powód napisania skargi: VDM + wulgarna obraza.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: image.thumb.png.51b564d85fd114306a8b8e9189b037f3.png 

Oskarżony poinformowany image.thumb.png.638a0592ce096ed394bdc0a7085dd2be.png

Edytowane przez D3F4LT
  • Thanks 1
  • Jestem za 1
Napisano

W filmie nie zostało ukazane całe zajście, jest to nieporozumienie. Pisałem do kolegi @kpawinsky "dziwko jak stoisz". Była to część naszej konwersacji w samochodzie. Sultan classic jest niestety bardzo porywczy na ft i mnie zniosło. Pioneer napisał nawet przepraszam ale na czacie się to pokazało gdzies w okolicy tunera, gdyz mial strasznie duzy ping. Proszę ich o wypowiedzenie sie w skardze i potwierdzenie tych informacji. Niestety nie mamy zadnych dokumentacji na to, jedynie swiadkow

  • Haha 1
  • Jestem przeciw 1
Napisano

Zgadza się, rozmawialiśmy na inny temat i @Wonsig napisał to do mnie 

Napisano
  • Obowiązuje całkowity zakaz wypowiadania się osób niezwiązanych ze skargą.
Napisano

Są oni zwiazani gdyż ich wywołałem do tablicy. Czego nie rozumiesz?

  • Haha 1
Napisano

Gracz @Wonsig zostanie ukarany za VDM oraz toksyczność w stronę gracza.

Skarga rozpatrzona.

  • Like 3
  • lajoN zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...