Skocz do zawartości

Skarga na MuchA.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 12.03.24 16:45

Nick oskarżającego: sprytny_maciej

Nick oskarżonego: MuchA.

Powód napisania skargi: taran, brak jakiejkolwiek reakcji

Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://imgur.com/a/3X9VZE6

  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 1
Napisano

Skoro wyjeżdżasz z przecho to raczej ty mi wyjechałeś nie ja tobie. Po kolizji odjechałeś bez słowa. 

Napisano

kolego obejrz ten film załączony jeszcze 100 razy i przemyśł czy ja wjechałem z impetem czy to ty wymusiłeś. A i jeszcze skoro uważasz że to moja wina to dlaczego chcesz mi zapłacić za szkodę?

Napisano

Gdybyś zapłacił po zdarzeniu, nie było by problemu, ale tego nie zrobiłeś więc napisałem skargę :D 

Napisano

Na sapłatę już za późno.

Napisano

nie miałeś stary, nie lubimy sie więc zrobiłeś to celowo więc nie rób z siebie niewiniątka 

Napisano (edytowane)

Na nagraniu widać ze @MuchA. wyjeżdżał z przecho i nie uderzył ciebie celowo.

Skargę odrzucam.

Edytowane przez Queen
  • Jestem przeciw 2
  • Queen zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...