sprytny_maciej Napisano 12 Marca 2024 Napisano 12 Marca 2024 Data i godzina zdarzenia: 12.03.24 16:45 Nick oskarżającego: sprytny_maciej Nick oskarżonego: MuchA. Powód napisania skargi: taran, brak jakiejkolwiek reakcji Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://imgur.com/a/3X9VZE6 1 1
sprytny_maciej Napisano 12 Marca 2024 Autor Napisano 12 Marca 2024 Skoro wyjeżdżasz z przecho to raczej ty mi wyjechałeś nie ja tobie. Po kolizji odjechałeś bez słowa.
sprytny_maciej Napisano 12 Marca 2024 Autor Napisano 12 Marca 2024 kolego obejrz ten film załączony jeszcze 100 razy i przemyśł czy ja wjechałem z impetem czy to ty wymusiłeś. A i jeszcze skoro uważasz że to moja wina to dlaczego chcesz mi zapłacić za szkodę?
sprytny_maciej Napisano 12 Marca 2024 Autor Napisano 12 Marca 2024 Gdybyś zapłacił po zdarzeniu, nie było by problemu, ale tego nie zrobiłeś więc napisałem skargę
sprytny_maciej Napisano 12 Marca 2024 Autor Napisano 12 Marca 2024 nie miałeś stary, nie lubimy sie więc zrobiłeś to celowo więc nie rób z siebie niewiniątka
Queen Napisano 13 Marca 2024 Napisano 13 Marca 2024 (edytowane) Na nagraniu widać ze @MuchA. wyjeżdżał z przecho i nie uderzył ciebie celowo.Skargę odrzucam. Edytowane 13 Marca 2024 przez Queen 2
Rekomendowane odpowiedzi