Pandawojownik Napisano 7 Marca 2024 Napisano 7 Marca 2024 Data i godzina zdarzenia: 07.03.2024 okolo 19:20 Nick oskarżającego: @Pandawojownik Nick oskarżonego: @Adam3k27 Powód napisania skargi: Bugowanie dm Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://streamable.com/18tpqp 1 2 1
Adam3k27 Napisano 7 Marca 2024 Napisano 7 Marca 2024 (edytowane) Sam to zrobiłeś chce ci powiedzieć jak się zakuwa a mam broń wyciągniętą to się samo buguje. Więc to nie moja wina! I czemu mnie zakuwasz podczas strzelaniny to jest bez sensu? Edytowane 7 Marca 2024 przez Adam3k27
Pandawojownik Napisano 7 Marca 2024 Autor Napisano 7 Marca 2024 wlasnie dlatego załączyłem też drugi klip
Adam3k27 Napisano 7 Marca 2024 Napisano 7 Marca 2024 Ale od kiedy się zakuwa podczas strzelaniny? W regulaminie jest napisane że funkcjonariusz musi odgrywać RP a ty tego nie zrobiłeś!
Pandawojownik Napisano 7 Marca 2024 Autor Napisano 7 Marca 2024 (edytowane) 4 minuty temu, Adam3k27 napisał: Ale od kiedy się zakuwa podczas strzelaniny? W regulaminie jest napisane że funkcjonariusz musi odgrywać RP a ty tego nie zrobiłeś! za nie odgrywanie rp nie ma bana ale za bugowanie dm juz jest wiec nie ma to sensu co teraz napisales, pozatym ja jezdzilem na motorze i od sandy zaczales do mnie strzelac tak o wiec wkurzylem sie juz tym chcialem cie zakuc zebys ochłonął na chwile i odkuc a ty dalej do mnie strzelales Edytowane 7 Marca 2024 przez Pandawojownik
Adam3k27 Napisano 7 Marca 2024 Napisano 7 Marca 2024 (edytowane) Funkcjonariusz ma zakaz wykorzystywanie błędów gry lub serwera do zdobycia przewagi nad graczem. A ty to wykorzystałeś! Wiec po obu stronach jest wina. Edytowane 7 Marca 2024 przez Adam3k27
Pandawojownik Napisano 7 Marca 2024 Autor Napisano 7 Marca 2024 1 minutę temu, Adam3k27 napisał: Funkcjonariusz ma zakaz wykorzystywanie błędów gry lub serwera do zdobycia przewagi nad graczem. A ty to wykorzystałeś! Wiec po obu stronach jest wina. nie sadze ze jakis bug wykorzystalem, rozumie jakbym na lasso cie wzial w aucie lub cos w tym stylu ale to wydaje mi sie ze nie. Czekamy az admin rozwiąże tą sprawe i on powie co dalej 1
Queen Napisano 8 Marca 2024 Napisano 8 Marca 2024 Proszę o wypowiedzenie się kogoś z zarządu #LSPD o zachowaniu Funkcjonariusza @Pandawojownik
Matix Napisano 8 Marca 2024 Napisano 8 Marca 2024 (edytowane) Funkcjonariusz @Pandawojownik, popełnił błąd przy zakuwaniu, jednakże nie uprawniało Ciebie do strzelania po zbugowaniu DM, Nastepnie po zabiciu Pandawojownika zacząłęś strzelać do niego ponownie. Więc skarga jak najbardziej słuszna. Funkcjonariusz Pandawojownik poniesie konsekwencje wewnątrz frakcyjne. Edytowane 8 Marca 2024 przez Matix
Queen Napisano 8 Marca 2024 Napisano 8 Marca 2024 @Matix dzięki za odpowiedz. @Adam3k27 na nagraniu nie widząc, żeby @Pandawojownikcokolwiek bugował. Bardziej złe wykonał swoja funkcje jako PD, ale to już wyjaśnił wyżej @Matix w pierwszych sekundach od zakucia można by było rozumieć ze miss click czy coś, ale w dalszym nagraniu zacząłeś znowu strzelać tak, że byłeś świadomy tego co robisz. Przechodząc do meritum @Adam3k27 zostanie ukarany za Bugowanie DM Zamykam. 1
Rekomendowane odpowiedzi