Skocz do zawartości

Wachacz ukarany przez Stasiowee


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Wachacz

Nick osoby nakładającej kare: @Stasiowee

Powód nałożenia kary: Ucieczka przed PD przez wyjście z serwera

Krótki opis sytuacji: Za pierwszym razem, wywaliło mi neta na 2-3 godzinki potem wbiłem na serwa i już ani PD-ków nie było więc nie było jak zgłosić, za drugim razem stałem na przechowywalni, już mnie brali lecz missclickiem wyłączyłem listwę którą mam pod nogami co skutkowało wyłączeniem komputera. Gdy wbiłem i chciałem normalnie się zgłosić to już był ban. Myślę że jest to dla mnie nauczka, i obiecuję że nigdy to się nie powtórzy.

Dowody: Każdy wie jak to wyglądało.

Coś od siebie: Przepraszam obiecuję że dopilnuje żeby taka sytuacja się więcej nie powtórzyła.

  • Haha 2
  • Confused 1
  • Jestem przeciw 1
  • Junior Administrator
Napisano

Kara zakończy się dziś o godzinie 17:06. Odczekasz do końca.

Zamykam.

  • Stasiowee zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...