Wachacz Napisano 6 Marca 2024 Napisano 6 Marca 2024 Nick: Wachacz Nick osoby nakładającej kare: @Stasiowee Powód nałożenia kary: Ucieczka przed PD przez wyjście z serwera Krótki opis sytuacji: Za pierwszym razem, wywaliło mi neta na 2-3 godzinki potem wbiłem na serwa i już ani PD-ków nie było więc nie było jak zgłosić, za drugim razem stałem na przechowywalni, już mnie brali lecz missclickiem wyłączyłem listwę którą mam pod nogami co skutkowało wyłączeniem komputera. Gdy wbiłem i chciałem normalnie się zgłosić to już był ban. Myślę że jest to dla mnie nauczka, i obiecuję że nigdy to się nie powtórzy. Dowody: Każdy wie jak to wyglądało. Coś od siebie: Przepraszam obiecuję że dopilnuje żeby taka sytuacja się więcej nie powtórzyła. 2 1 1
Junior Administrator Stasiowee Napisano 8 Marca 2024 Junior Administrator Napisano 8 Marca 2024 Kara zakończy się dziś o godzinie 17:06. Odczekasz do końca. Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi