CzarekDriver Napisano 6 Marca 2024 Napisano 6 Marca 2024 Nick: CzarekDriver Nick osoby nakładającej kare: Guziol Powód nałożenia kary: Bugowanie DM Krótki opis sytuacji: wnbilem po dlugim czasie na serwer pobawic sie ze znajomymi i podczas tego zlapala mnie policja i znazalem przez przypadek bug przez ktory moglem wysiadac z radiowozu i go naduzylem Dowody: Coś od siebie: Chcialbym przeproic funkcjonarjuszy za to ze utrudnilem im wtedy sluzbe i prosic o skrocenie bana. 1
Guziol542 Napisano 10 Marca 2024 Napisano 10 Marca 2024 Witam, na wstępie dodam, że powinneś otrzymać bana na 2 lata za bugowanie wysiadania z radiowozu w kajdankach. Funkcjonariusze prosili, abyś przestał ale tego nie zrobiłeś. Zastanawia mnie jedno, czemu do teraz nie zgłosiłeś tego nigdzie? Jednak dam tobie szanse jeśli opiszesz w jaki sposób to robiłeś najlepiej na DC #kontakt-z-administracją aby to nie było publiczne dla innych osób. Jeśli to zrobisz, wtedy twoja kara zostanie skrócona i zostaniesz odbanowany.
CzarekDriver Napisano 10 Marca 2024 Autor Napisano 10 Marca 2024 Bład zglosilem chwile po otrzymaniu bana do proklina na pw. Zglosze go znow na kanale kontakt-z-administacja.Dzikuje za danie drugiej szansy.
Rekomendowane odpowiedzi