Skocz do zawartości

Odwołanie od bana


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: konczyq

Nick osoby nakładającej kare: @Stasiowee

Powód nałożenia kary: Ucieczka z serwera podczas pościgu

Krótki opis sytuacji:  Ogólnie utopiłem sie w wodzie może z 2 sekundy wcześniej policjant mnie zakuł czego nie widzialem no i zrobilem tego reloga do czego sie przyznaje 😕

Dowody:  

Coś od siebie:  Prosił bym o unbana ponieważ to pierwsza taka akcja i napewno ostatnia prosze o unban pozdrawiam :D

Edytowane przez konczyq
  • Administrator
Napisano
14 minut temu, konczyq napisał:

 to pierwsza taka akcja i napewno ostatnia prosze o unban pozdrawiam :D

Kłóciłbym się, bo to Twój czwarty ban za ucieczkę z serwera przed LSPD. Odczekasz go w całości.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...