Skocz do zawartości

Skarga na gracza Nexxs7


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 28.02.23 18.40

Nick oskarżającego: Lerciak

Nick oskarżonego: Nexxs7

Powód napisania skargi: toksyczność

Dowody w postaci logów lub screenshotów: cytje słowa ,, Kretynie'' oraz ,,Ej śmieciak jesteś" bardzo mnie to uraziło gdyż kretynem nie jestem oraz rownież mój nick to nie śmieciak. 

image.thumb.png.e049da653bdc6ce455ebbe46dffb2b9e.pngimage.thumb.png.2e140e96f51908c6b6f5c67f4d176941.pngimage.thumb.png.e7fd46c9dcce792e40d174fc53809698.png

image.png.464ff8f9816b66a92aefb70e1dd814ee.png

 

pozdrawiam

  • Like 1
  • Haha 1
  • Queen zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...