Lerciak Napisano 28 Lutego 2024 Napisano 28 Lutego 2024 Data i godzina zdarzenia: 28.02.23 18.40 Nick oskarżającego: Lerciak Nick oskarżonego: Nexxs7 Powód napisania skargi: toksyczność Dowody w postaci logów lub screenshotów: cytje słowa ,, Kretynie'' oraz ,,Ej śmieciak jesteś" bardzo mnie to uraziło gdyż kretynem nie jestem oraz rownież mój nick to nie śmieciak. pozdrawiam 1 1
Rekomendowane odpowiedzi