XpajonczekX_ Napisano 25 Lutego 2024 Napisano 25 Lutego 2024 Nick: XpajonczekX_ Nick osoby nakładającej kare: nie wiem bo nie pisze a nie wiem gdzie sprawdzic dokladnie jestem nowy Powód nałożenia kary: obraza, skoro policja sama mnie wyzywala i nie wiem czemu dostalem bana nie mute Krótki opis sytuacji: uciekalem z kolega przed policja i tam zaczela mnie policja wyzywac to ich tez wyzywalem no i po chwili nie wiem od kogo dostalem bana i takze nie wiem na ile Dowody: nie mam bo nie zdazylem obs wlaczyc Coś od siebie: JD i chcialbym ub 2
Administrator Beezy Napisano 25 Lutego 2024 Administrator Napisano 25 Lutego 2024 Odczekasz karę do końca.
Rekomendowane odpowiedzi