Skocz do zawartości

skarga na Kig4m i Bioner


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 24.02.2024 +/-20:40 

Nick oskarżającego: @Barteqtomarka

Nick oskarżonego: @Kig4m @Bioner

Powód napisania skargi: toksycznosc (razem kampilismy na chatke, najpierw zaczelo sie od vdm na mnie za ktore @Kig4mdostal prawko. Po zajeciu domku przez @Bioner zaczeły sie pultac chlopaki do mnie)

Dowody w postaci logów lub screenshotów: image.png?ex=65ecbba0&is=65da46a0&hm=f219f4f35349a61fc75e59812d3864a41b0ac25447352bbcb6d290f4112d0587&=
image.png?ex=65ecbb96&is=65da4696&hm=f82db152459af8df1b433e7c07ffbb7291cfd2db3523ab84213bfdac45dc7af4&=

  • Haha 7
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 10
Napisano (edytowane)

gracze poinformowani o skardze na forum image.png.ed7d4046977486e7fe7c8ba557948216.png
image.thumb.png.0e798609b3ea4f4a758f58464347f967.png

p.s. super ze sie wspieracie chlopacy image.png.3bb7ce5af710a7ccd7a65582633bd874.png

Edytowane przez Barteqtomarka
  • Haha 4
  • Jestem przeciw 1
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez Barteqtomarka
queen kazala to usuwam :/
  • Haha 3
  • Jestem przeciw 1
Napisano

@Kig4m Zostanie ukarany za Toksyczność.

Co do
@Bioner nie widzę tam żadnej toksyczności imo słowo płaczek nie jest toksyczne :) nie przesadzajmy.

Skargę zamykam.

  • Queen zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...