Barteqtomarka Napisano 24 Lutego 2024 Napisano 24 Lutego 2024 Data i godzina zdarzenia: 24.02.2024 +/-20:40 Nick oskarżającego: @Barteqtomarka Nick oskarżonego: @Kig4m @Bioner Powód napisania skargi: toksycznosc (razem kampilismy na chatke, najpierw zaczelo sie od vdm na mnie za ktore @Kig4mdostal prawko. Po zajeciu domku przez @Bioner zaczeły sie pultac chlopaki do mnie) Dowody w postaci logów lub screenshotów: 7 1 10
Barteqtomarka Napisano 24 Lutego 2024 Autor Napisano 24 Lutego 2024 (edytowane) gracze poinformowani o skardze na forum p.s. super ze sie wspieracie chlopacy Edytowane 24 Lutego 2024 przez Barteqtomarka 4 1
Barteqtomarka Napisano 24 Lutego 2024 Autor Napisano 24 Lutego 2024 (edytowane) . Edytowane 24 Lutego 2024 przez Barteqtomarka queen kazala to usuwam :/ 3 1
Queen Napisano 25 Lutego 2024 Napisano 25 Lutego 2024 @Kig4m Zostanie ukarany za Toksyczność. Co do @Bioner nie widzę tam żadnej toksyczności imo słowo płaczek nie jest toksyczne nie przesadzajmy.Skargę zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi