Sobik321 Napisano 14 Lutego 2024 Napisano 14 Lutego 2024 Nick: sobik321 Nick osoby nakładającej kare: Arrow Powód nałożenia kary: obraza administracji brak poprawy Krótki opis sytuacji: nie wiem o chodzi za bardzo ale podjerzewam ze chodzi o partnerke arrowa bo byłem na afku i wracam i ban , Dowody: brak Coś od siebie: podkreślam ze to wszystko było dla żartow nie miałem na celu nikogo obrażać ja misAnie bardzo uwielbiam i wchodzic z nią w konwersacje o 4;00 i jeśli ją kiedys uraziłem to bardzo przepraszam i obiecuje poprawe proszę o ostanią szanse której juz nie zmarnuje , niewiedziałem ze za takie wygłupy moge znów wyleciec , jak dostane ub to juz będe wiedział ze tak nie robic
Administrator Beezy Napisano 14 Lutego 2024 Administrator Napisano 14 Lutego 2024 Na koncie masz ponad 100 kar, w tym 9 banów, z czego to jest czwarty za obrazę administracji. Śmiem twierdzić, że jesteś odporny na resocjalizację. Nie zostaniesz odbanowany. 1 1
Rekomendowane odpowiedzi