Skocz do zawartości

Skarga na gracza GRUHA6969PL


Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator
Napisano
  • Gracz ma obowiązek powiadomić oskarżonego o aktywnej skardze i wysłać potwierdzenie w postaci SS
Napisano

Nic nie poradze na bugi na serwerze w postaci blokowania sie W podczas przeładowania broni, pomijam już fakt że nic ci się nie stało po za tym że musiałeś wyjąc pojazd z przechowalni 200m dalej, z resztą tak samo jak i my wszyscy... 

  • Like 1
Napisano

Bardzo nie ucierpiałeś, ale jak chcesz to moge ci zapłacic za paliwo czy naprawe której i tak nie wymagał żaden pojazd po wybuchu

  • Like 1
Napisano

Tu chodzi o to, że zrobiłeś to celowo i o nic więcej:classic_wacko:

  • Confused 1
Napisano

Nie, tu zdecydowanie chodzi o to że nie masz nic ciekaszego do roboty niż pisanie skargi o to że nic ci się nie stało.
Ale skoro uważasz że celowo to mogę zapłacić tak jak wspomniałem, chociaż mi jak i ziomkowi z organizacji nic się z autem nawet nie stało więc nie wiem po co ta skarga xD 

  • Sad 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...