deaasy Napisano 31 Stycznia 2024 Napisano 31 Stycznia 2024 Skarga na GRUHA6969PL Wzór: Data i godzina zdarzenia: 22:30 Nick oskarżającego: deaasy Nick oskarżonego: GRUHA6969PL Powód napisania skargi: Wjeżdza w stacje jak sobie tankują ludzie. Dowody w postaci logów lub screenshotów: filmik Wrzucam bo nie przepadam za tą org poinformowałem gracza o skardze 2097985736_GrandTheftAutoV2024_01.31-22_32_03_11.DVR(online-video-cutter.com).mp4 2 1 1
Junior Administrator WolnoLukasz Napisano 31 Stycznia 2024 Junior Administrator Napisano 31 Stycznia 2024 Gracz ma obowiązek powiadomić oskarżonego o aktywnej skardze i wysłać potwierdzenie w postaci SS
GRUHA6969PL Napisano 31 Stycznia 2024 Napisano 31 Stycznia 2024 Nic nie poradze na bugi na serwerze w postaci blokowania sie W podczas przeładowania broni, pomijam już fakt że nic ci się nie stało po za tym że musiałeś wyjąc pojazd z przechowalni 200m dalej, z resztą tak samo jak i my wszyscy... 1
GRUHA6969PL Napisano 31 Stycznia 2024 Napisano 31 Stycznia 2024 Bardzo nie ucierpiałeś, ale jak chcesz to moge ci zapłacic za paliwo czy naprawe której i tak nie wymagał żaden pojazd po wybuchu 1
deaasy Napisano 31 Stycznia 2024 Autor Napisano 31 Stycznia 2024 Tu chodzi o to, że zrobiłeś to celowo i o nic więcej 1
GRUHA6969PL Napisano 31 Stycznia 2024 Napisano 31 Stycznia 2024 Nie, tu zdecydowanie chodzi o to że nie masz nic ciekaszego do roboty niż pisanie skargi o to że nic ci się nie stało. Ale skoro uważasz że celowo to mogę zapłacić tak jak wspomniałem, chociaż mi jak i ziomkowi z organizacji nic się z autem nawet nie stało więc nie wiem po co ta skarga xD 1
Rekomendowane odpowiedzi