TheDraxYT Napisano 20 Maja 2019 Napisano 20 Maja 2019 (edytowane) Data i godzina zdarzenia: 18.15-20 Nick oskarżającego:TheDraxYT Nick oskarżonego:KrychaTV Powód napisania skargi:wymieniłem się ii chciałem odzyskać auto a on ni kur.... straciłem może 20k ja dałem mesa 2.0 a on minivan i chciałem mesa odzyskać Dowody w postaci logów lub screenshotów: nie mam screen Edytowane 20 Maja 2019 przez TheDraxYT 1
NicolasGarcia Napisano 20 Maja 2019 Napisano 20 Maja 2019 (edytowane) Mesa w salonie $48,000 , a minivan ~$8,000, admin pewnie odpisze bądź cierpliwy bo tam pisałeś do ludzi a także report. Edytowane 20 Maja 2019 przez NicolasGarcia
Norweg Napisano 20 Maja 2019 Napisano 20 Maja 2019 Widziałeś co brałeś sam do siebie powinneś mieć pretensje 2
P3rF3cT Napisano 20 Maja 2019 Napisano 20 Maja 2019 (edytowane) Dobrze wiedziałeś za co się wymieniasz nie spam mu ani raportami bo kolejnego bana dostaniesz... Po 2 nie ma nicku takiego jaki napisałeś Edytowane 20 Maja 2019 przez P3rF3cT 3
TheDraxYT Napisano 20 Maja 2019 Autor Napisano 20 Maja 2019 ty sie nie odzywaj bo mówiłeś ze on kosztuje 12k oczywiście mesa
P3rF3cT Napisano 20 Maja 2019 Napisano 20 Maja 2019 Ty chociaż dobrze nick przepisz młody i nie bluźnij w sms'ach do kolegi bo możesz kolejnego bana dostać 1
KrychaTV Napisano 20 Maja 2019 Napisano 20 Maja 2019 Mordeczko spytałem się czy chcesz się wymienić, a ty nawed o cene nie spytales tylko się pytales ile jedzie wiec ci odpowiedziałem i się zamieniliśmy nie moja wina ani nikogo i to niebylo oszustwo tylko zwykla wymiana 1 do 1 i dobrze wiedziales co to za auto. A i może w takim wieku nieładnie bluznic "mam ss" Pozdrowienia mordeczko
MrThePat Napisano 20 Maja 2019 Napisano 20 Maja 2019 Nigdzie nie widze zakazu wypowiadania się w skargach to się wypowiem. Młody z tego co wiem to nie ma czegoś takiego, jak zwrot, wiec nic z tym nie zrobisz. Wiedziałeś na jakich warunkach się wymieniasz "co za co", wiec nie widzę żadnego powodu do napisania skargi. Twój błąd, że nie masz orientacji na cenach i tyle. Pozdrawiam cieplutko. 2
VeltY. Napisano 22 Maja 2019 Napisano 22 Maja 2019 Jak wyżej. Dokładnie wiedziałeś za co się wymieniasz. Skargę odrzucam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi