Skocz do zawartości

Skarga na "cab_xxx" "OlseN" "GruzJann"


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 20.01.2024r 1:50 tylko pierwszy klip wszystkie następne 23.01.2024r 0:45-1:20

Nick oskarżającego: Dayan

Nick oskarżonego: "cab_xxx" "OlseN" "GruzJann"

Powód napisania skargi: Natarczywe nękanie na czacie i targetowanie podczas taranowania.

Dowody w postaci logów lub screenshotów:  

Mam nadzieję, że kara będzie surowsza od odebrania uprawnień kat B na 24h. Mogę sobie tylko wyobrazić jak uciążliwi muszą być dla innych graczy targetując ich i uprzykrzając rozgrywkę.

image.thumb.png.423e69f1a0026b9985cbb49ff3dc6a1a.pngimage.thumb.png.77278617ee91caab72d17bf49f535c66.png

  • Haha 3
Napisano

@Dayan 

  • Gracz ma obowiązek powiadomić oskarżonego o aktywnej skardze i wysłać potwierdzenie w postaci SS
Napisano
2 godziny temu, flypper napisał:

@Dayan 

  • Gracz ma obowiązek powiadomić oskarżonego o aktywnej skardze i wysłać potwierdzenie w postaci SS

Polecam przeczytać zgłoszenie do końca. image.png.8570f0563e7162ef9f33edbf7de0cbe4.png

Napisano

Czy muszę jeszcze tracić czas szukać ich i wysłać specjalne zaproszenie do jaśnie panów po zrobienia posta na forum? 

  • Sad 1
Napisano

image.thumb.png.3f5e7f8022e0c098d9cd6ded63fbd1ba.png

Proszę bardzo szanowny Panie moderatorze. Wszystko zgodnie z zasadami i regulaminem.

  • Haha 2
Napisano

Gracz @OlseN zostanie ukarany za jazdę pod prąd, taranowanie (kat.B).
Gracz @GruzJann zostanie ukarany za taranowanie (kat.C).
Gracz @cab_xxx zostanie ukarany za taranowanie, odwalanie pojazdem (kat.C) oraz utrudnianie gry.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • flypper zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...