Skocz do zawartości

SKARGA NA szofciu


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 21.01.2024, ok 16:30.

Nick oskarżającego: shaggyfb

Nick oskarżonego: szofciu

Powód napisania skargi: mega toxic, robiłem sprowkę 2 i zajechałem na miejscówkę i zostałem wrzucony do jednego wora z graczami którzy nie mają co robić tylko podpierdzielać ludziom sadzony - sam sadzę więc nie podwalam, a jak ktoś mi zajedzie na plantacje to miło próbuję zagadać. Bez przesady, że nie można z miasta wyjechać bo zaraz jakiś kompletny random cię zwyzywa 😜

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 

skarga11111.jpg

skarga 22222222.jpg

  • Haha 1
  • flypper zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...