shaggyfb Napisano 21 Stycznia 2024 Napisano 21 Stycznia 2024 Data i godzina zdarzenia: 21.01.2024, ok 16:30. Nick oskarżającego: shaggyfb Nick oskarżonego: szofciu Powód napisania skargi: mega toxic, robiłem sprowkę 2 i zajechałem na miejscówkę i zostałem wrzucony do jednego wora z graczami którzy nie mają co robić tylko podpierdzielać ludziom sadzony - sam sadzę więc nie podwalam, a jak ktoś mi zajedzie na plantacje to miło próbuję zagadać. Bez przesady, że nie można z miasta wyjechać bo zaraz jakiś kompletny random cię zwyzywa 😜 Dowody w postaci logów lub screenshotów: 1
flypper Napisano 22 Stycznia 2024 Napisano 22 Stycznia 2024 Grasz @szofciu zostanie ukarany za toksyczność. Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi