Skocz do zawartości

skarga na brazil_oliwka


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

XDDDD driftujesz na środku drogi i piszesz na mnie skargę zamiast przeprosić weź zastanów się trochę bo przykre to jest że za takie pierdoły piszesz skargę jeszcze dorzuciłeś wiadomość leci skarga placzku jak by niewiadomo co to było 

  • Sad 1
Napisano (edytowane)

nawracałem i zjechałem do skrajnej prawej a ty SPECJALNIE  we mnie wjechałes 

Edytowane przez IcySquire
Napisano

Specjalnie to chciałem se skrócić zakręt zacznijmy od tego że to nie miejsce to driftowania przeprosiłem cię i odjechałem mogłeś zrobić to samo a pisać skargę 

  • Queen zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...