Jeffen Napisano 17 Stycznia 2024 Napisano 17 Stycznia 2024 (edytowane) Nick: Jeffen Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: "Znów włam""= Krótki opis sytuacji: Jak widać wyżej moje konto zostało zablokowane w 2021 roku z powodu masowych włamów, był to też okres kiedy dostęp do sprzętu gdzie mogę na spokojnie odpalić gta v był mocno ograniczony przez co nie zależało mi wtedy na tym aby grać bo średnio miałem jak, tylko na tym aby nikt nie latał na moim koncie. Na dzień dzisiejszy posiadam już swój sprzęt i z chęcia pograłbym sobie na serwerze stąd też moja prośba o zdjęcie tej blokady. Na pewno od razu po tym zrobie 2-fa logowanie żeby nie było już takich sytuacji. (na forum już mam, nie pamiętam czy to było połączone tam) Edytowane 17 Stycznia 2024 przez Jeffen
Rekomendowane odpowiedzi