Skocz do zawartości

Problem z Ragemp


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Kiedy wchodzę w serwer wyskakuje mi czarne okno i nie chce mi dołączyć do gry

Napisano

Próbowałeś zrobić nową instalację rage? „Lub gta v”
czy problem występuje od zawsze? Z innymi serwerami próbowałeś się połączyć, aby sprawdzić, czy działa?

 

Tutaj mamy też temat poradnik instalacji:

 

  • 3 lata później...
Napisano

Z powodu starego, nieaktywnego posta.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...